Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  11.-15.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Janíčkovičová Nikol
 
 
 
Heřmanová Tereza
6:3, 6:3
 
Švejcarová Marie
3:6, 6:1, 7:5
 
Havlová Anna
6:2, 2:6, 6:4
 
Skurzoková Patricie
6:2, 6:3
 
 
6:0, 6:1
 
Ječmínková Karolína
 
Žoldáková Denisa
scr.
 
 
 
Kotaracova Silvie
6:2, 6:1
 
Šípková Agáta
6:3, 6:3
 
Ondráčková Kateřina
scr.
 
Halamová Kateřina
6:2, 6:3
 
 
6:0, 6:1
 
Švíglerová Pavla
 
Zikmundová Aneta
6:3, 5:7, 6:1
 
 
 
Salame Lilly Jasmine
6:1, 6:2
 
Hůlková Amálie
6:3, 6:0
 
Petrásek Anna Marie
6:2, 6:3
 
Uhrová Nela
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Bláhová Ema
 
Jirousková Karoline
2:6, 7:6, 7:5
 
 
 
Nechvátalová Natálie
6:4, 1:6, 6:4
 
Svobodová Vanessa
6:3, 6:3
 
Lencová Tereza
6:1, 2:6, 6:2
 
Nováková Františka
6:7, 7:5, 6:4
 
 
4:1, scr.
 
Dostálová Lucie
 
Melicharová Kateřina
6:0, 6:1
 
 
 
Irahola Valerie
6:1, 6:1
 
Novotná Naira
6:3, 6:4
 
Benáčková Veronika
6:4, 7:5
 
Martincová Ester
4:6, 6:1, 6:4
 
 
6:0, 6:2
 
Šturcová Nikola
 
Urbanova Berenika
6:1, 6:3
 
 
 
Drbalová Linda
6:1, 6:4
 
Koutová Veronika
6:3, 6:3
 
Benetková Jessica
6:2, 6:0
 
Štěpánková  Klára
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Dobiášová Vanessa
 
Jiráková Julie
6:0, 6:2
 
 
 
Kovačková Jana
7:5, 6:3
 
Meszárošová Elly
6:1, 6:2
 
Chlubnová Lucie
6:0, 5:7, 6:3
 
Dirlbeck Isabelle
6:4, 6:3
 
 
7:6, 7:6
 
Těhníková Ester
 
Hladká Elen
6:3, 6:3
 
 
 
Blažková  Klára
6:4, 7:5
 
Hostáková Julie
6:1, 7:5
 
Koubová Kateřina
6:1, 7:6
 
Kudrnáčová Eliška
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Nováková Erika
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Janíčkovičová Nikol 4625
Nováková Erika 4725
Dobiášová Vanessa 5025
Zikmundová Aneta 5425
Jiráková Julie 7020
Melicharová Kateřina 7420
Žoldáková Denisa 8015
Dostálová Lucie 9115
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 612800

Janíčkovičová Nikol - Nováková Erika
 
 
 
Vejšická Alžběta - Tichá Julie
6:2, 6:1
 
Kotaracova Silvie - Martincová Ester
6:2, 4:6, 1:0
 
Skurzoková Patricie - Šípková Agáta
6:2, 6:1
 
Kovačková Jana - Urbanova Berenika
6:3, 6:1
 
Salame Lilly Jasmine - Hůlková Amálie
scr.
 
Hostáková Julie - Nechvátalová Natálie
6:2, 6:1
 
Jiráková Julie - Ječmínková Karolína
6:2, 7:5
 
 
 
Drbalová Linda - Uhrová Nela
7:5, 6:2
 
Brožová Michaela - PLAČKOVÁ MARKÉTA
6:2, 6:2
 
Koubová Kateřina - Halamová Kateřina
6:2, 7:5
 
Koutová Lucie - Koutová Veronika
6:4, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Jirousková Karoline - Hladká Elen
 
Lencová Tereza - Šturcová Nikola
6:3, 6:4
 
 
 
Blažková  Klára - Irahola Valerie
6:4, 6:4
 
Bendova Kristyna - Novotná Naira
6:1, 6:4
 
Benetková Jessica - Benáčková Veronika
6:1, 6:0
 
Svobodová Vanessa - Heřmanová Tereza
6:4, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Melicharová Kateřina - Bláhová Ema
 
Chlubnová Lucie - Kudrnáčová Eliška
6:4, 6:4
 
 
 
Švejcarová Marie - Pňovská Anna
6:4, 2:6, 1:0
 
Dirlbeck Isabelle - Ondráčková Kateřina
6:0, 5:7, 1:0
 
Meszárošová Elly - Nováková Františka
6:0, 6:2
 
Těhníková Ester - Štěpánková  Klára
6:2, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Zikmundová Aneta - Dobiášová Vanessa
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: program na pondělí: 9:00==čtvrtfinále singlů, následuje semifinále singlů 12:00==semi deblů
Počet dvojic25
NasazeníBH
Janíčkovičová Nikol 4625
Nováková Erika 4725
Dobiášová Vanessa 5025
Zikmundová Aneta 5425
Jiráková Julie 7020
Melicharová Kateřina 7420
Ječmínková Karolína 9415
Hladká Elen 9615
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 614800

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Donald Natalie27.08.2008TK Sparta Praha
Sekerková Veronika03.09.2009I.ČLTK Praha