Název: |
B:GROUP CUP |
Datum: |
07.-08.01. |
Pořadatel: |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600) |
Místo konání: |
Ledečská 4069, HB |
Kódové číslo: |
606042 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Brücknerová Eva |
Ledečská 4069 | |
58001 Havlíčkův Brod | |
Tel. (1): |
731871145 |
E-mail: |
info@tenishb.cz |
Internet: |
www.tenishb.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Havlíková Viktorie | 08.11.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 94 |
15 |
67 |
17.12.2022 14:51:27 |
|
2. |
Latislavová Tereza | 08.09.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 188 |
9 |
63 |
27.11.2022 09:01:30 |
|
3. |
Janůfková Nikola | 25.07.2009 | TK Třebíč | 202 |
9 |
25.12.2022 20:07:10 |
||
4. |
Kočíková Barbora | 26.12.2010 | ŽLTC Brno | 271 |
6 |
110 |
23.12.2022 16:01:40 |
|
5. |
Vlková Adéla | 10.02.2009 | TK Pelhřimov | 273 |
6 |
25.11.2022 14:21:16 |
||
6. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 301 |
6 |
203 |
06.01.2023 15:40:57 |
|
7. |
Straková Valerie | 08.08.2010 | TK Pelhřimov | 308 |
6 |
234 |
14.12.2022 20:41:10 |
|
8. |
Zedníčková Emma | 12.10.2010 | HTK Třebíč | 402 |
4 |
223 |
02.11.2022 07:51:16 |
|
9. |
Apolínová Stella | 04.06.2010 | HTK Třebíč | 454 |
4 |
229 |
volná karta | 31.10.2022 23:08:37 |
10. |
Čechová Ellen | 12.02.2012 | TK Spartak Jihlava | 740 |
1 |
210 |
28.12.2022 10:15:39 |
|
11. |
Sedláková Denisa | 26.01.2012 | TJ Sokol Bedřichov Jihlava | 740 |
1 |
283 |
01.01.2023 14:45:24 |
|
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Sirová Eliška | 13.03.2010 | TJ Solidarita Praha 10 | 409 |
4 |
188 |
odhlášeno hráčem | 26.12.2022 20:49:47 |
2. |
Gottvaldová Anna | 26.02.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | 615 |
3 |
141 |
odhlášeno hráčem | 27.12.2022 08:35:17 |
3. |
Vantuchová Aneta | 19.04.2009 | LTC Houštka | 147 |
12 |
odhlášeno hráčem | 29.12.2022 11:47:03 |
|
4. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | 158 |
9 |
52 |
odhlášeno hráčem | 30.12.2022 16:18:02 |
5. |
Ivanová Stella | 16.09.2010 | TC BORS CLUB | 152 |
12 |
68 |
odhlášeno hráčem | 31.12.2022 11:31:57 |
6. |
Landová Kateřina | 05.06.2010 | TC Brno. | 243 |
6 |
98 |
odhlášeno hráčem | 01.01.2023 08:03:12 |
7. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | 563 |
3 |
135 |
odhlášeno hráčem | 01.01.2023 11:28:27 |