Pořadatel: | TK Oáza Říčany | Datum: | 26.-29.11. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Dvořáková Sophie (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janoušová Adéla | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Latislavová Tereza | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Vedralová Laura | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holubová Eliška (15) | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Padrnosová Nela (14) | | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Teiralová Adéla | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zimová Lela | | | 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Cenklová Adriana | 3:6, 6:4, 1:0 (3) | | | | | |
| | | | | | |
Řezáčová Štěpánka (6) | | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pírková Klára (3) | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Archmannová Emma | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Farajpourova Aináz | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Tofi Satine | | | 6:4, 5:7, 1:0 (6) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Malá Kristýna (12) | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Audy Sofie (13) | | | | 6:4, 6:7, 1:0 (8) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Filipová Kateřina | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havelková Natálie | | | 6:3, 2:6, 1:0 (7) | | | |
| | | | | | |
Chlumská Laura | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Tichá Julie (8) | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:0, 6:0 |
| | | | | | |
Vokrojová Barbora (5) | | | | | | |
| | | | | | |
Miketová Nicoletta | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Dvořáková Denisa | 6:1, 3:6, 1:0 (4) | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Stibůrková Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Zběhlíková Ema (11) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
Štochlová Karolína Berta (10) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Frühaufová Nela | | | | | | |
| | | | | | |
Vantuchová Aneta | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Radová Sofie | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 3:6, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
Kovar Nicol (4) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:0, 6:4 | |
| | | | | | |
Benetková Jessica (7) | | | | | | |
| | | | | | |
Vávrová Lucie | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Fialová Barbora | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Makovcová Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Irahola Natalie (9) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 1:6, 1:0 (7) | | |
| | | | | | |
Hönigová Adéla (16) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Foldová Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
Palečková Tereza | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Kasperova Tereza | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Meszárošová Elly (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Janda Tomáš (platná licence B do 31.12.2026) |
Hrací plán byl automaticky vylosován 25.11.2022 18:14:47 |
| Počet účastníků | 40 | Nasazení | CŽ | BH | Dvořáková Sophie | 28 | 30 | Meszárošová Elly | 56 | 25 | Pírková Klára | 60 | 25 | Kovar Nicol | 61 | 25 | Vokrojová Barbora | 76 | 20 | Řezáčová Štěpánka | 78 | 20 | Benetková Jessica | 80 | 20 | Tichá Julie | 81 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 185 |
Kódové číslo akce: 602002 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha |
|