Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | severočeský | Datum: | 11.-13.06. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Kreysa Jan (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Černík Daniel | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Skořepa Adam | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Komínek Matyáš | | | 6:7 (5), 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Jakimič Liam | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Ježek Vojtěch (7) | | 6:1, 5:7, 6:4 | | | |
| | | | | |
Beňas Vít | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šubert Daniel (4) | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Ježek Tomáš | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Ryč Ondřej | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Nguyen Vuthien Nh. | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Smetánka Adam | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Vrána Václav (8) | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Bejček Simon | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Ulbricht Filip | | | | | 6:2, 6:4 |
| | | | | |
Fric Adam (5) | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Košták David | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Lošťák Matouš | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Veselý Jan | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Krupka Michal | 7:6 (3), 7:6 (6) | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Krechler Daniel (3) | | | | | |
| | | | | |
Spěvák Jakub | | | | 6:4, 6:1 | |
| | | | | |
Slavík Jakub (6) | 4:6, 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Jakeš Michael | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Jaroš Vojta | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Ulbricht David | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Stříbrný Vojtěch | 6:3, 5:7, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Perůtka Matyáš (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka (platná licence AV do 31.12.2025) |
Hrací plán byl automaticky vylosován 10.06.2022 18:18:43 |
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Kreysa Jan | 41 | 25 | Perůtka Matyáš | 82 | 15 | Krechler Daniel | 143 | 12 | Šubert Daniel | 191 | 9 | Fric Adam | 199 | 9 | Slavík Jakub | 204 | 9 | Ježek Vojtěch | 225 | 9 | Vrána Václav | 235 | 6 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 94 |
Kódové číslo akce: 512900 |
|
|