Název: | B7 - Praha | Pořadatel: | SK HAMR, z.s. | Datum: | 16.-19.08. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Šafrata David | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bláha Karel | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Reitinger David | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Fojtů Lukas | | | 7:6 (1), 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Štěpánek Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Furlet Roman | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jandík Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Mareš Armin | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kubec Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Zeman Jakub | | | | | 2:6, 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jurman Alexander | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Loučka Ondřej | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Moravec Nicolas | | | 7:6 (2), 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Psota Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
Witoš Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Přáda Jaroslav | | | | | | |
| | | | | | |
PROCHÁZKA Adam | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Luňák Maxim | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Straka Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Martínek Tobiáš | | | | | | 6:4, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mohamed Rahman | | 3:3, scr. | | | | |
| | | | | | |
Gebala Marek | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Červenka Matěj | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kollert Jonáš | | | | | | |
| | | | | | |
Eversfield Thomas | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jumar Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Štěpánek Adam | | | 7:5, 4:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Roubal Matěj | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Němeček Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Kotrc Aleš | | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mráz Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Ambrož Bruno | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 7:6 (7), 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hromek Adrian | | | | | | |
| | | | | | |
Kvapil Tomáš | | | | 3:0, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 4:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kolesár Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Sirotek Oskar | | | 6:1, 7:6 (6) | | | |
| | | | | | |
Kunst Filip | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Žahour Richard | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Semifinále začne ve středu v 9:00. |
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Šafrata David | 73 | 25 | Žahour Richard | 75 | 25 | Němeček Marek | 102 | 20 | Zeman Jakub | 104 | 20 | Kubec Filip | 110 | 15 | Martínek Tobiáš | 116 | 15 | Straka Lukáš | 131 | 15 | Kotrc Aleš | 137 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 150 |
Kódové číslo akce: 512192 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Abrahám Nicolas | 20.12.2007 | TK Most |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. |
|