Gaborík Luboš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šebek Jáchym | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Buchtel Denis | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kužílek Jan | | | 7:5, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stone Lukáš | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrnčíř Jakub | | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cízner Maxim | | 6:3, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stojanov Daniel | | | 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Witoš Ondřej | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Andr Marek | | | | | 6:0, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jedlička David | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Tobiáš | | | 1:0, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krisman Vojtěch | | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kodada Jan | | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rezner Martin | | 7:5, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gardea Adam | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Boháč Antonín | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krejčík David | | | | | | 6:4, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Schick Jan | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Horský Adam | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Křížek Kevin | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Křivanec Jakub | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lošťák Matouš | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Trnka Lukáš | | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Loučka Ondřej | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vašta Petr | | | | | 2:6, 7:5, 1:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novotný Bořek Jan | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gavljuk Maksim | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krupka Michal | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžek Matyáš | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
LI YE | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Keim Josef | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Begun Rafael | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Sirotek Oskar | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vlk Petr (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Start v 8:30 - Šebek-Buchtel, Keim-Begun, Kužílek-Stone, Hrnčíř-Cízner, Stoyanov-Witoš, Andr-Jedlička
Start cca v 10:00 - Novák-Krisman,Kodada-Rezner, Gardea-Boháč, Krejčík-Schick, Horský-Křížek, Křivanec-Lošťák,
Start cca v 11:30 - Gáborík-???, Trnka-Loučka, Vašta-Novotný, Gavljuk-Krupka, Růžek-LI YE, Sirotek-???
FINÁLE PONDĚLÍ 12:00 |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Gaborík Luboš | 95 | 15 | Sirotek Oskar | 107 | 15 | Andr Marek | 109 | 12 | Loučka Ondřej | 132 | 12 | Witoš Ondřej | 203 | 9 | Vašta Petr | 252 | 6 | Boháč Antonín | 307 | 6 | Krejčík David | 314 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 81 |
Kódové číslo akce: 502120 |
|
|