Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  MČR - 95. Pardubická juniorka
Pořadatel:  ČTS
Datum:  06.-12.08.
Věk. kategorie:  dorost
Valentová Tereza (1)
 
 
 
Brožová Natálie
6:4, 6:3
 
Červenková Lucie
6:3, 6:1
 
Holubová Aneta
scr.
 
Paštiková Julie
6:3, 6:4
 
Mihoková Petra (10)
4:6, 6:2, 6:2
 
 
 
Jandová Nela (9)
5:7, 6:4, 6:3
 
 
 
Jiráková Julie
6:0, 7:5
 
Jiroušková Monika
1:6, 6:2, 6:3
 
Abeldinova Alla
2:6, 7:5, 6:2
 
Řezníčková Natálie
6:0, 6:2
 
Kajabová Klára (6)
0:6, 6:1, 6:3
 
 
 
Hranáčová Kristýna (3)
6:1, 6:2
 
 
 
Zikmundová Aneta
6:4, 2:6, 6:4
 
Mlenská Sára
6:4, 6:3
 
Forejtková Eliška
6:1, 6:3
 
Heřmanová Tereza
6:1, 6:0
 
Židelová Viktorie (13)
7:5, 6:0
 
 
 
Navrátilová Magdalena (11)
2:6, 6:1, 6:4
 
 
 
Fajmonová Sarah Melany
3:6, 6:4, 6:3
 
Hertlová Veronika
6:1, 6:2
 
Wirglerová Simona
5:0, scr.
 
Krejčová Tereza
6:4, 6:7 (3), 7:6 (6)
 
Valdmannová Vendula (7)
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Charvátová Nela (8)
 
Davidová Natálie
7:5, 6:4
 
Svobodová Klára
6:1, 6:3
 
Melicharová Kateřina
6:1, 6:4
 
Soukupová Lucie
6:1, 6:1
 
 
7:6 (7), 6:4
 
Pobořilová Aneta (15)
 
 
6:2, 6:2
 
Damašková Kristýna (16)
 
Drukerova Amelie Essie
6:2, 6:2
 
Škrabalová Gabriela
3:6, 6:3, 6:4
 
Zikmundová Valérie
6:4, 0:6, 6:4
 
Hanáková Denisa
6:0, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Pávková Katrin (4)
 
 
6:4, 6:2
 
Poláková Tereza (5)
 
Donald Natalie
6:4, 7:5
 
Šílová Nela
6:0, 6:1
 
Zourková Lucie
6:1, 6:0
 
Huťková Valerie
7:5, 7:6 (2)
 
 
2:6, 6:2, 6:2
 
Malá Natálie (14)
 
 
6:3, 6:3
 
Rainke Natálie (12)
 
Janíčkovičová Nikol
6:3, 6:4
 
Oliveriusová Sára
6:4, 6:3
 
Šmejdířová Josefína
7:5, 6:4
 
Zítková Karolína
6:1, 6:3
 
 
6:0, 6:3
 
Smékalová Magdaléna (2)
 
Rozhodčí turnaje: Kvapil Jakub (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: program pátek 12.8 C- Valentová vs. Smékalová 11:00 C- Nicod vs. Bartoň ne před 13:00 . Hráčka Mihoková nenastoupila k osmifinále dvouhry pro nevolnost. Hráčka Valdmannová skrečovala osmifinále dvouhry pro nevolnost. Hráčka Melicharová nenastoupila k semifinále čtyřhry pro nevolnost.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Valentová Tereza 460
Smékalová Magdaléna 1530
Hranáčová Kristýna 1630
Pávková Katrin 1830
Poláková Tereza 2130
Kajabová Klára 2225
Valdmannová Vendula 2325
Charvátová Nela 2425
Kategorie : 15Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 412700

Smékalová Magdaléna - Hranáčová Kristýna (1)
 
 
 
Zikmundová Valérie - Jiroušková Monika
6:1, 6:4
 
Damašková Kristýna - Drukerova Amelie Essie
6:3, 2:6, 1:0 (8)
 
Oliveriusová Sára - Heřmanová Tereza
3:6, 7:5, 1:0 (7)
 
Huťková Valerie - Valdmannová Vendula
6:1, 6:4
 
Abeldinova Alla - Malá Natálie (8)
6:1, 6:3
 
 
 
Židelová Viktorie - Navrátilová Magdalena (4)
scr.
 
 
 
Donald Natalie - Melicharová Kateřina
6:4, 5:7, 1:0 (6)
 
Zikmundová Aneta - Zítková Karolína
6:3, 6:4
 
Krejčová Tereza - Paštiková Julie
7:5, 7:5
 
Škrabalová Gabriela - Holubová Aneta
7:6 (4), 6:0
 
Rainke Natálie - Pobořilová Aneta (6)
6:3, 5:7, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Šílová Nela - Kajabová Klára (7)
 
Soukupová Lucie - Červenková Lucie
6:4, 6:3
 
Řezníčková Natálie - Wirglerová Simona
6:3, 7:5
 
Forejtková Eliška - Jiráková Julie
7:6 (3), 2:6, 1:0 (8)
 
Svobodová Klára - Davidová Natálie
3:6, 6:2, 1:0 (11)
 
 
4:6, 6:4, 1:0 (18)
 
Fajmonová Sarah Melany - Poláková Tereza (3)
 
 
6:3, 7:6 (3)
 
Hanáková Denisa - Mihoková Petra (5)
 
Mlenská Sára - Charvátová Nela
6:3, 1:6, 1:0 (9)
 
Kopřivová Nikola - Brožová Natálie
6:3, 6:2
 
Janíčkovičová Nikol - Zourková Lucie
7:5, 7:6 (2)
 
Hertlová Veronika - Šmejdířová Josefína
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Pávková Katrin - Jandová Nela (2)
 
Počet dvojic24
NasazeníBH
Smékalová Magdaléna 1530
Hranáčová Kristýna 1630
Pávková Katrin 1830
Poláková Tereza 2130
Kajabová Klára 2225
Valdmannová Vendula 2325
Charvátová Nela 2425
Jandová Nela 2725
Kategorie : 15Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 414700

Tisková PDF verze hracího plánu