Název: |
SNAUWAERT CUP |
Datum: |
28.-30.06. |
Pořadatel: |
TK Brno - Chrlice (C - 400) |
Místo konání: |
TK Brno Chrlice |
Kódové číslo: |
416012 |
Dvorců + povrch: |
9 antuka |
Míče: |
neuvedeno |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
64 |
Prezentace v |
Út do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Mandelík Petr Ph.D. |
Zámecká 22 | |
643 00 Brno | |
Tel. (1): |
777635758 |
E-mail: |
mandelik@konference.org |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Dvořáková Natálie | 29.09.2006 | ŽLTC Brno | 137 |
12 |
26.06.2023 11:51:49 |
||
2. |
Bukvaldová Michaela | 08.09.2005 | TK TILIA Brno | 141 |
12 |
13.04.2023 13:56:18 |
||
3. |
Sikorová Klára | 25.10.2005 | TJ Brno-Komín | 174 |
9 |
10.06.2023 20:57:11 |
||
4. |
Borovičková Nicol | 09.04.2006 | TK Znojmo | 176 |
9 |
22.05.2023 07:29:15 |
||
5. |
Raušová Nikola | 27.01.2006 | SHARK Brno | 205 |
9 |
10.04.2023 21:44:56 |
||
6. |
Kostková Tereza | 28.09.2007 | TK Havířov, z.s. | 251 |
6 |
27.06.2023 17:14:01 |
||
7. |
Koutová Lucie | 26.01.2008 | TJ Spoje Praha | 254 |
6 |
105 |
14.06.2023 20:15:56 |
|
8. |
Koutová Veronika | 26.01.2008 | TJ Spoje Praha | 274 |
6 |
71 |
14.06.2023 20:15:01 |
|
9. |
Rothe Julie | 14.10.2007 | TK Písnice | 342 |
6 |
27.06.2023 17:22:45 |
||
10. |
Miklišová Barbora | 16.02.2009 | Start Brno | 362 |
4 |
110 |
13.06.2023 15:13:00 |
|
11. |
Dočekalová Kateřina | 08.04.2008 | TC Austerlitz | 390 |
4 |
591 |
16.06.2023 13:35:30 |
|
12. |
Kovářová Nikita | 30.07.2009 | BLTC Brno | 412 |
4 |
373 |
10.05.2023 20:09:12 |
|
13. |
Matelová Zita | 17.08.2006 | TC Austerlitz | 464 |
4 |
26.06.2023 20:23:45 |
||
14. |
Nešporová Sára | 21.10.2009 | TC-MJ TENIS Líšeň | 529 |
4 |
254 |
21.05.2023 15:04:29 |
|
15. |
Horehleďová Barbora | 22.11.2010 | TJ Sokol Uherský Brod | 798 |
1 |
10.04.2023 09:05:08 |
||
16. |
Blažíková Tereza | 20.02.2010 | TJ Sokol Bílovice n.Svit. | 798 |
1 |
10.06.2023 16:30:01 |
||
17. |
Pálková Kateřina | 24.11.2006 | Tenisový klub Mikulov, spolek | 798 |
1 |
14.06.2023 08:21:07 |
||
18. |
Ryvolova Dominika | 09.02.2009 | Tenisový klub Tesla Brno | 798 |
1 |
252 |
27.06.2023 17:21:47 |
|
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
||||||
33. |
volná karta | volná karta |
||||||
34. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 798 |
1 |
301 |
odhlášeno hráčem | 31.05.2023 11:44:13 |
2. |
Semotánová Nelli | 03.06.2009 | SK Tenis Tišnov | 798 |
1 |
172 |
odhlášeno hráčem | 11.06.2023 20:43:06 |
3. |
Němčanská Adriana | 12.01.2010 | TC Brno. | 798 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.06.2023 16:13:13 |
|
4. |
Koudelková Tereza | 03.08.2007 | Mosilana Brno | 772 |
3 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2023 20:13:59 |
|
5. |
Vukadinovičová Dita | 13.09.2009 | TC Brno. | 554 |
3 |
296 |
odhlášeno hráčem | 22.06.2023 09:08:49 |
6. |
Rašovská Viola | 09.01.2009 | Start Brno | 537 |
4 |
191 |
odhlášeno hráčem | 22.06.2023 18:34:03 |
7. |
Smejkalová Monika | 11.07.2010 | TC-MJ TENIS Líšeň | 798 |
1 |
329 |
odhlášeno hráčem | 22.06.2023 20:15:55 |
8. |
Janůfková Nikola | 25.07.2009 | TK Třebíč | 511 |
4 |
202 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2023 16:43:02 |
9. |
Vojíková Valérie | 16.09.2007 | Mosilana Brno | 798 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.06.2023 13:06:00 |
|
10. |
Kotzmannová Emma | 19.01.2006 | ITS Tennis Club, z.s. | 190 |
9 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2023 17:00:30 |
|
11. |
Horáková Kamila | 28.10.2009 | TK Moravský Krumlov z.s. | 445 |
4 |
340 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2023 19:25:13 |
12. |
Štěpánová Nikol | 13.03.2008 | D&M Tennis Academy, z.s. | 418 |
4 |
388 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2023 11:00:45 |