Datum narození: | 17.08.2006 |
Platnost reg. do: | 21.04.2025 |
Klub: | TC Austerlitz |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2017 | TC Austerlitz | 583 (4) | |||
2018 | TC Austerlitz | 329 (9) | |||
2019 | ŽLTC Brno | 112 (1) | 171 (12) |
||
2020 | ŽLTC Brno | 104 (15) |
|||
2021 | ŽLTC Brno | 213 (1) |
295 (6) | ||
2023-L | TC Austerlitz | 464 (4) | |||
2024-Z | TC Austerlitz | 168 (9) | 630 (3) | ||
2024-L | TC Austerlitz | 115 (12) | 320 (6) |
17.11.2023, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 1000), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Matelová Zita | - | Bukvaldová Michaela | 6:2, 6:2 |
16>8 | Holubová Aneta | - | Matelová Zita | 6:0, 6:0 |
získané body: 17 b. |
17.11.2023, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 1000), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
25.11.2023LTC Humpolec (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Palánová Michaela | - | Matelová Zita | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
25.11.2023LTC Humpolec (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Brožová, Palánová | - | Vallová, Matelová | 7:5, 2:6, 1:0 (5) |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Matelová Zita | - | Vyroubalová Adéla | 6:2, 6:2 |
16>8 | Valentová Karolina | - | Matelová Zita | 6:2, 6:2 |
získané body: 17 b. |
16.12.2023, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
13.01.2024, I.CA CUP 2024HTK Třebíč (B - 1000), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Matelová Zita | - | Dvořáčková Anna | 6:1, 6:7 (6), 1:0 (6) |
16>8 | Prici Terezie | - | Matelová Zita | 6:4, 7:5 |
získané body: 17 b. |
13.01.2024, I.CA CUP 2024HTK Třebíč (B - 1000), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.03.2024, Babolat Cup 2024TK Znojmo (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Chladová Ema | - | Matelová Zita | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, Babolat Cup 2024TK Znojmo (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | III.TŔÍDA sk.BA 27.4.2024, LTC Velen Boskovice - TC Austerlitz |
6 |
Družstva celkem (2hra) | 6 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 10 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 10 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | III.TŔÍDA sk.BA 27.4.2024, LTC Velen Boskovice - TC Austerlitz |
4 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 10 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 10 |
27.4.2024, III.TŔÍDA sk.BA LTC Velen Boskovice - TC Austerlitz | ||||
---|---|---|---|---|
team | Petečelová Valentina | - | Matelová Zita | 0:6, 2:6 |
získané body: 6 b. |
27.4.2024, III.TŔÍDA sk.BA LTC Velen Boskovice - TC Austerlitz | ||||
---|---|---|---|---|
team | Petečelová, Gebelová | - | Matelová, Žemlová | 4:6, 5:7 |
získané body: 4 b. |
02.12.2023, Precheza CupTK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 800), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Uhrová Nela | - | Matelová Zita | 6:3, 5:7, 1:0 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023, Precheza CupTK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 800), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
06.01.2024, Tk Milo OlomoucTK Milo Olomouc (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Matelová Zita | - | Suchomelová Amálie | 6:0, 6:1 |
8>4 | Matelová Zita | - | Kulíšková Nikola | 6:1, 6:0 |
4>2 | Matelová Zita | - | Pavlišová Ellen | 6:3, 6:2 |
2>1 | Matelová Zita | - | Šrotová Linda | 6:3, 7:5 |
získané body: 30 b. |
06.01.2024, Tk Milo OlomoucTK Milo Olomouc (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Matelová, Blažková | - | Hönschová, Suchomelová | 6:1, 6:2 |
4>2 | Matelová, Blažková | - | Pavlišová, Petečelová | 6:2, 6:0 |
2>1 | Matelová, Blažková | - | Šrotová, Kulíšková | scr. |
získané body: 14 b. |
27.01.2024, Loko Winter Cup TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Hubáčková Karolína | - | Matelová Zita | 4:6, 6:4, 1:0 (8) |
získané body: 0 b. |
27.01.2024, Loko Winter Cup TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Rainke, Uhrová | - | Sejvalová, Matelová | 3:6, 6:0, 1:0 (9) |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, Chimney cup 2024TJ Brno-Komín (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Matelová Zita | - | Blažková Kateřina | 6:4, 6:0 |
16>8 | Matelová Zita | - | Mrázová Vanesa | 6:0, 6:0 |
8>4 | Matelová Zita | - | Hubáčková Karolína | 6:2, 2:6, 1:0 (5) |
4>2 | Matelová Zita | - | Ostravská Adéla | 6:3, 6:3 |
2>1 | Šturcová Nikola | - | Matelová Zita | 6:1, 6:1 |
získané body: 55 b. |
03.02.2024, Chimney cup 2024TJ Brno-Komín (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Matelová, Hubáčková | - | Řezáčová, Čermáková | 6:3, 6:3 |
4>2 | Matelová, Hubáčková | - | Šenková, Koudelková | 6:3, 6:3 |
2>1 | Matelová, Hubáčková | - | Zběhlíková, Schovancová | 6:2, 7:5 |
získané body: 38 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Matelová Zita | - | Koudelková Adriana | 6:0, 6:1 |
16>8 | Matelová Zita | - | Zourková Lucie | 3:6, 7:6 (4), 6:3 |
8>4 | Matelová Zita | - | Ostravská Adéla | 4:6, 6:4, 6:1 |
4>2 | Matelová Zita | - | Vokřínková Sára | 6:1, 6:3 |
2>1 | Holubová Aneta | - | Matelová Zita | 6:1, 6:1 |
získané body: 55 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Matelová, Borovičková | - | Čoupková, Janůfková | 6:1, 6:1 |
4>2 | Matelová, Borovičková | - | Vokřínková, Dřevojanová | 6:1, 6:3 |
2>1 | Holubová, Prici | - | Matelová, Borovičková | 6:1, 6:0 |
získané body: 25 b. |
09.03.2024, Halové MČRČTS (H), K: 15/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Charvátová Nela | - | Matelová Zita | 6:0, 6:3 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024, Halové MČRČTS (H), K: 15/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
15.03.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Taxová Victoria | - | Matelová Zita | 5:7, 7:6 (6), 1:0 (7) |
získané body: 0 b. |
15.03.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Krutilová, Kotzmannová | - | Hájková, Matelová | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, ZLTC CUPŽLTC Brno (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Štěpánková Klára | - | Matelová Zita | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, ZLTC CUPŽLTC Brno (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Schovancová, Řezáčová | - | Borovičková, Matelová | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |