Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Halový oblastní přebor
Pořadatel:
jihočeský
Datum:
11.-13.02.
Věk. kategorie:
dorost
Soukupová Lucie
(1)
Soukupová
Soukupová
Jelínková Tereza
6:0, 6:0
Marešová
Marešová Nela
6:4, 6:2
Soukupová
Fáčková Sára
2:0, scr.
Fáčková
Latislavová Tereza
6:0, 6:3
Fáčková
Grobárová Julie Eva
(6)
6:2, 6:2
Grobárová
Soukupová
Votavová Natálie
(3)
6:3, 6:2
Votavová
Votavová
Viturková Kamila
6:4, 4:6, 6:1
Viturková
Vaněčková Lenka
6:1, 6:0
Votavová
Gill Victoria
6:3, 6:3
Gill
Zemková Nela
6:4, 6:2
Krejsová
Krejsová Laura
(8)
6:2, 7:5
Krejsová
Jilkova
6:4, 6:2
Rainke
Rainke Klaudie
(5)
Rainke
Jílková Ema
6:3, 6:1
Bohatová
Bohatová Kristýna
6:2, 6:1
Rainke
Nejedlá Tereza
6:2, 6:4
Makovcová Adéla
Makovcová Adéla
6:0, 7:5
Chrtová
6:3, 6:4
Chrtová
Chrtová Sarah
(4)
Jilkova
6:3, 6:3
Straková
Straková Sára
(7)
Vokřínková
Holubová Eliška
6:2, 6:0
Vokřínková
Vokřínková Sára
6:1, 6:3
Jilkova
Makovcová Natálie
6:3, 6:2
Dvořáková
Dvořáková Denisa
6:0, 6:2
Jilkova
6:0, 6:2
Jilkova
Jilkova Michaela
(2)
Rozhodčí turnaje:
Zasadilová Věra (platná licence AV do 31.12.2024)
Hrací plán byl automaticky vylosován
10.02.2023 18:03:07
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Soukupová Lucie
103
12
Jilkova Michaela
159
9
Votavová Natálie
175
9
Chrtová Sarah
176
9
Rainke Klaudie
206
9
Grobárová Julie Eva
206
9
Straková Sára
249
6
Krejsová Laura
271
6
Kategorie : 8
Součet BH: 69
Kódové číslo akce: 402860
Chrtová Sarah
-
Grobárová Julie Eva
(1)
Chrtová
-
Grobárová
Chrtová
-
Grobárová
Gill Victoria
-
Zemková Nela
6:1, 6:1
Gill
-
Zemková
Vaněčková Lenka
-
Jelínková Tereza
6:1, 6:4
Chrtová
-
Grobárová
Krejsová Laura
-
Rainke Klaudie
(4)
6:0, 6:4
Krejsová
-
Rainke
Votavová
-
Bohatová
Votavová Natálie
-
Bohatová Kristýna
6:4, 6:0
Votavová
-
Bohatová
Soukupová
-
Vokřínková
6:0, 7:5
Makovcová Adéla
-
Makovcová Natálie
Makovcová Adéla
-
Makovcová Natálie
Straková
-
Jilkova
6:2, 6:1
Straková
-
Jilkova
Straková Sára
-
Jilkova Michaela
(3)
Soukupová
-
Vokřínková
Holubová Eliška
-
Fáčková Sára
6:4, 6:3
Latislavová
-
Dvořáková
Latislavová Tereza
-
Dvořáková Denisa
scr.
Soukupová
-
Vokřínková
6:1, 7:5
Soukupová
-
Vokřínková
Soukupová Lucie
-
Vokřínková Sára
(2)
Hrací plán byl automaticky vylosován
11.02.2023 15:30:19
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Soukupová Lucie
103
12
Jilkova Michaela
159
9
Votavová Natálie
175
9
Chrtová Sarah
176
9
Grobárová Julie Eva
206
9
Rainke Klaudie
206
9
Straková Sára
249
6
Krejsová Laura
271
6
Kategorie : 8
Součet BH: 69
Kódové číslo akce: 404860
Tisková PDF verze hracího plánu