Český tenisový svaz

Makovcová Natálie

Datum narození:
15.11.2006
Platnost reg. do:
02.04.2025
Klub:
Sokol TK Kaplice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Sokol TK Kaplice
707 (4)
 
 
 
2018
Sokol TK Kaplice
951 (3)
 
 
 
2019
Sokol TK Kaplice
409 (1)
 
 
 
2020
Sokol TK Kaplice
 
359 (6)
 
 
2021
Sokol TK Kaplice
 
213 (1)
503 (3)
 
2022-Z
Sokol TK Kaplice
 
 
288 (4)
 
2022-L
Sokol TK Kaplice
 
 
319 (4)
 
2023-Z
Sokol TK Kaplice
 
 
339 (4)
 
2023-L
Sokol TK Kaplice
 
 
355 (4)
 
2024-Z
Sokol TK Kaplice
 
 
339 (6)
 
2024-L
Sokol TK Kaplice
 
 
310 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2023, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 600), K: 8/8

0
2
08.06.2024, Oblastní přebor

jihočeský (P - 400), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2023, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 600), K: 8/8

0
2
08.06.2024, Oblastní přebor

jihočeský (P - 400), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. Krajský přebor I.
15.6.2024, Sokol TK Kaplice A - TJ TK Hluboká nad Vltavou A
4
1.
05. Krajský přebor IV.
04.5.2024, TJ Centropen Dačice A - Sokol TK Kaplice B
1
2.
05. Krajský přebor IV.
11.5.2024, Sokol TK Kaplice B - SK TK Vodňany A
3
3.
05. Krajský přebor IV.
25.5.2024, TK Sezimovo Ústí C - Sokol TK Kaplice B
1
4.
05. Krajský přebor IV.
01.6.2024, TK Prachatice z.s. - Sokol TK Kaplice B
1
5.
05. Krajský přebor IV.
15.6.2024, Sokol TK Kaplice B - TK Vimperk
0
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. Krajský přebor I.
15.6.2024, Sokol TK Kaplice A - TJ TK Hluboká nad Vltavou A
0
1.
05. Krajský přebor IV.
04.5.2024, TJ Centropen Dačice A - Sokol TK Kaplice B
1
2.
05. Krajský přebor IV.
11.5.2024, Sokol TK Kaplice B - SK TK Vodňany A
2
3.
05. Krajský přebor IV.
25.5.2024, TK Sezimovo Ústí C - Sokol TK Kaplice B
1
4.
05. Krajský přebor IV.
01.6.2024, TK Prachatice z.s. - Sokol TK Kaplice B
1
5.
05. Krajský přebor IV.
15.6.2024, Sokol TK Kaplice B - TK Vimperk
5
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
08. JUNIOR TOUR
02.6.2024, TK Písek - Sokol TK Kaplice A
1
2.
08. JUNIOR TOUR
16.6.2024, Sokol TK Kaplice A - LTC Český Krumlov
4
1.
10. Krajský přebor II.
28.4.2024, Sokol TK Kaplice B - Jiskra Bechyně
1
2.
10. Krajský přebor II.
05.5.2024, Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B - Sokol TK Kaplice B
1
3.
10. Krajský přebor II.
12.5.2024, Sokol TK Kaplice B - TK Sezimovo Ústí B
1
4.
10. Krajský přebor II.
26.5.2024, TJ Blatná - Sokol TK Kaplice B
1
5.
10. Krajský přebor II.
02.6.2024, TK Ostrovec - Sokol TK Kaplice B
1
6.
10. Krajský přebor II.
16.6.2024, Sokol TK Kaplice B - LTC Velešín z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
08. JUNIOR TOUR
02.6.2024, TK Písek - Sokol TK Kaplice A
0
2.
08. JUNIOR TOUR
16.6.2024, Sokol TK Kaplice A - LTC Český Krumlov
4
1.
10. Krajský přebor II.
28.4.2024, Sokol TK Kaplice B - Jiskra Bechyně
1
2.
10. Krajský přebor II.
05.5.2024, Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B - Sokol TK Kaplice B
1
3.
10. Krajský přebor II.
12.5.2024, Sokol TK Kaplice B - TK Sezimovo Ústí B
1
4.
10. Krajský přebor II.
26.5.2024, TJ Blatná - Sokol TK Kaplice B
1
5.
10. Krajský přebor II.
02.6.2024, TK Ostrovec - Sokol TK Kaplice B
1
6.
10. Krajský přebor II.
16.6.2024, Sokol TK Kaplice B - LTC Velešín z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14