Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
TK Krnov
Pořadatel:
TK Krnov
Datum:
16.-18.07.
Věk. kategorie:
dorost
Kuřitka Lukáš
(1)
Kuřitka
Kuřitka
Foldyna Ondřej
6:2, 6:3
Foldyna
Šrubař Adam
6:2, 6:3
Kuřitka
Bárta Jan
6:3, 4:6, 6:3
Bárta
Volčík
Volčík Petr
(7)
6:2, 6:3
Volčík
Kuřitka
Beneš Daniel
(3)
2:6, 6:1, 6:1
Beneš
Beneš
Škopík Jakub
6:3, 6:1
Pelc
Pelc Adam
7:5, 6:4
Beneš
Šindler Danielius
6:2, 6:2
Šindler
Drobný Jan
6:1, 6:4
Vymazal Jakub
Vymazal Jakub
(5)
6:2, 6:3
Vymazal Jakub
Vymazal Kryštof
6:3, 6:3
Vymazal Kryštof
Vymazal Kryštof
(8)
Vymazal Kryštof
Kolb Alexej
6:2, 6:1
Hradil
Hradil Oliver
6:0, 6:1
Vymazal Kryštof
Svoboda Daniel
6:2, 6:0
Gawlik
Gawlik Julian Jan
6:4, 6:0
Řehák Daniel
6:0, 6:0
Řehák Daniel
Řehák Daniel
(4)
Vymazal Kryštof
6:0, 6:4
Šulák
Šulák Jiří
(6)
Hrbáč
Kalousek Šimon
2:6, 6:2, 6:3
Hrbáč
Hrbáč Jan
6:1, 6:3
Řehák Adam
Dembovský Martin
6:1, 5:6, scr.
Papavasiliu
Papavasiliu Nikolaos
6:1, 6:0
Řehák Adam
6:7 (6), 6:4, 6:2
Řehák Adam
Řehák Adam
(2)
Rozhodčí turnaje:
Šulák Jaroslav (platná licence B do 31.12.2022)
Hrací plán byl automaticky vylosován
15.07.2022 18:12:13
Počet účastníků
23
Nasazení
CŽ
BH
Kuřitka Lukáš
160
12
Řehák Adam
188
9
Beneš Daniel
236
9
Řehák Daniel
248
9
Vymazal Jakub
263
9
Šulák Jiří
322
6
Volčík Petr
379
6
Vymazal Kryštof
402
6
Kategorie : 4
Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 312059
Řehák Daniel
-
Kuřitka Lukáš
(1)
Řehák Daniel
-
Kuřitka
Řehák Daniel
-
Kuřitka
Beneš Daniel
-
Škopík Jakub
6:0, 6:1
Beneš
-
Škopík
Šrubař Adam
-
Hradil Oliver
6:1, 6:2
Řehák Daniel
-
Kuřitka
Vymazal Jakub
-
Foldyna Ondřej
(4)
6:2, 6:2
Vymazal Jakub
-
Foldyna Ondřej
Vymazal Jakub
-
Foldyna Ondřej
Kolb Alexej
-
Dembovský Martin
6:0, 6:0
Kolb
-
Dembovský
Řehák Daniel
-
Kuřitka
7:6 (5), 6:3
Papavasiliu
-
Hrbáč
Papavasiliu Nikolaos
-
Hrbáč Jan
Vymazal Kryštof
-
Řehák Adam
6:2, 6:2
Vymazal Kryštof
-
Řehák Adam
Vymazal Kryštof
-
Řehák Adam
(3)
Vymazal Kryštof
-
Řehák Adam
Šulák Jiří
-
Pelc Adam
4:6, 7:5, 1:0 (10)
Šulák
-
Pelc
Gawlik Julian Jan
-
Kalousek Šimon
6:2, 6:1
Foldyna Matěj
-
Volčík
6:1, 5:7, 1:0 (8)
Foldyna Matěj
-
Volčík
Foldyna Matěj
-
Volčík Petr
(2)
Rozhodčí turnaje:
Šulák Jaroslav (platná licence B do 31.12.2022)
Hrací plán byl automaticky vylosován
16.07.2022 13:16:09
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Foldyna Matěj
85
15
Kuřitka Lukáš
160
12
Řehák Adam
188
9
Beneš Daniel
236
9
Řehák Daniel
248
9
Vymazal Jakub
263
9
Šulák Jiří
322
6
Volčík Petr
379
6
Kategorie : 4
Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 314059
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Foldyna Matěj
21.04.2004
SK JC Sport Opava