Datum narození: | 20.09.2007 |
Platnost reg. do: | 25.02.2025 |
Klub: | TO VOKD Ostrava-Poruba |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2020 | TO VOKD Ostrava-Poruba | 1084 (1) | |||
2022-Z | TO VOKD Ostrava-Poruba | 526 (1) |
|||
2022-L | TO VOKD Ostrava-Poruba | 623 (1) |
|||
2023-L | TO VOKD Ostrava-Poruba | 726 (4) | |||
2024-Z | TO VOKD Ostrava-Poruba | 630 (4) | |||
2024-L | TO VOKD Ostrava-Poruba | 623 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Svoboda Daniel | - | Pietrosz Lukáš | 1:6, 6:4, 1:0 (5) |
16>8 | Robenek Štěpán | - | Svoboda Daniel | 6:1, 6:0 |
získané body: 9 b. |
25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žák, Chovanec | - | Tichý, Svoboda | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Vymazal David | - | Svoboda Daniel | 6:4, 6:4 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Rybka, Žampach | - | Tichý, Svoboda | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
27.12.2023, Frýdek-Místek OPENTenisklub7 (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Mück Filip | - | Svoboda Daniel | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
27.12.2023, Frýdek-Místek OPENTenisklub7 (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Robenek, Kuneta | - | Gawlik, Svoboda | 6:2, 6:4 |
získané body: 0 b. |
29.12.2023, DTJ Vřesina CupDTJ Tenis Vřesina (C - 600), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Bartoš Adrian | - | Svoboda Daniel | 6:4, 6:1 |
získané body: 0 b. |
29.12.2023, DTJ Vřesina CupDTJ Tenis Vřesina (C - 600), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Bartoš, Hrbáč | - | Svoboda, Gawlik | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Tecnifibre cupTK Havířov, z.s. (C - 700), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kašpárek Tomáš | - | Svoboda Daniel | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Svoboda Daniel | - | Chovanec Samuel | 4:6, 6:4, 1:0 (10) |
16>8 | Hanák Ondřej | - | Svoboda Daniel | 6:0, 6:0 |
získané body: 9 b. |
13.01.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
20.01.2024Tennis Hill Havířov o.s. (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Mandelík Michal | - | Svoboda Daniel | 6:3, 6:0 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024Tennis Hill Havířov o.s. (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
03.02.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Mandelík Michal | - | Svoboda Daniel | 6:1, 6:4 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Onderka, Mandelík | - | Svoboda, Tichý | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Křesala Matyáš | - | Svoboda Daniel | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Mück, Kovář | - | Svoboda, Tichý | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Onderka Sebastian | - | Svoboda Daniel | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Bartoš, Svozil | - | Svoboda, Gawlik | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Jordán Matěj | - | Svoboda Daniel | 6:4, 6:4 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
23.03.2024, TENNISPOINT WINTER TK TENNISPOINT FM (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Rojíček Daniel | - | Svoboda Daniel | 6:0, 6:2 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, TENNISPOINT WINTER TK TENNISPOINT FM (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Buba, Moravec | - | Svoboda, Kašpárek | 6:4, 6:2 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |