Název: | Halový oblastní přebor | Pořadatel: | západočeský | Datum: | 12.-14.02. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Janoušek Lukáš | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Houdek Marek | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Musil Jindřich | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hianik Kristián Bruno | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vild Ondřej | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kolářík Jakub | | | | 7:6, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bešťák Jiří | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Peroutka Matěj | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Babka Jakub | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sýkora Tadeáš | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pošvář Tomáš | | | | | 2:6, 6:4, 6:3 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Novotný Adam | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šašek Martin | | | 7:5, 6:1 | | |
| | | | | |
Roubal Filip | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pazdera Marek | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bůcha Milan | | | | 6:2, 4:6, 7:5 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Havránek Jakub | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kupka Ondřej | | | 3:6, 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Kotrc Adam | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Brill Jindřich | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jelínková I. |
Poznámka pořadatele: 9:00..Houdek-Musil,Bešťák-Peroutka..9:30.Šašek-Roubal,Kupka-Kotrc..10:30Hianik-Vild,Babka-Sýkora..11:30..Pošvář-Novotný,Bůcha-Havránek..Ostatní v 12:30, |
| Počet účastníků | 20 | Nasazení | CŽ | BH | Janoušek Lukáš | 24 | 30 | Brill Jindřich | 29 | 30 | Pazdera Marek | 47 | 20 | Kolářík Jakub | 75 | 15 | Pošvář Tomáš | 135 | 12 | Vild Ondřej | 140 | 12 | Bůcha Milan | 161 | 9 | Sýkora Tadeáš | 226 | 9 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 137 |
Kódové číslo akce: 302880 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Novotný Adam | 06.09.2007 | TCG Karlovy Vary |
|