Český tenisový svaz
Název:
TK DEZA Cup
Datum:
16.-18.12.
Pořadatel:
TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 900)
Místo konání:
Valašské Meziříčí
Kódové číslo:
206016
Dvorců + povrch:
6 rebound ace
Míče:
Wilson Premier Tour
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Křesala Dušan
Sklářská 187
757 01 Val. Meziříčí
Tel. (1):
603581240
E-mail:
rezervace@tenisdeza.cz
Internet:
www.tenisdeza.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj bude v termínu 16.12 - 19.12.2023
Úterý 19.12
Dvouhra SF
ND 10:15
ND 12:00
Fi

Aplikace ČTS

Aplikace ČTS pro telefony iphone a android Vám umožní snadný a rychlý přístup k výsledkům soutěží jednotlivců i družstev Českého tenisového svazu. Můžete si zde vytvořit seznam svých oblíbených hráčů a už nikdy nepropásnete žádný jejich výsledek. Aplikace Vás upozorní dokonce i na rozlosování turnaje, kterého se Váš oblíbený hráč účastní.

Aplikace pro iphone
Aplikace pro android

Aplikace je prvních 30 dní zdarma. Pokud se Vám bude aplikace líbit, můžete si zaplatit roční předplatné v částce 399,–Kč.

Napište nám Vaše postřehy a nápady na app@cztenis.cz

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). Pokud se hráč odhlásil ze seznamu hlavní soutěže popř. kvalifikace, nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Pokud se hráč odhlásil ze seznamu náhradníků, žádnou penalizaci nedostává.
Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje. Penalizace neplatí pro hráče, kteří v čase ukončení přihlášek (1 den před zahájením turnaje v čase 18:00) jsou v seznamu náhradníků.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
54
20
 
 
01.12.2023 15:50:37
2.
Damašková Kristýna 21.07.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
55
20
284
 
27.11.2023 18:08:50
3.
Svozilová Marie 06.12.2002 LTC Modřany 2005
64
20
 
 
19.11.2023 21:30:49
4.
Jelínková Anna 31.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
86
 
06.12.2023 08:51:47
5.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Bajda Kroměříž
99
15
 
 
29.11.2023 20:48:26
6.
Holubová Aneta 05.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
101
15
71
 
27.11.2023 17:31:40
7.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
118
12
79
volná karta
07.12.2023 13:35:10
8.
Jusková Dagmar 22.04.2004 SLOVAN HRANICE, z.s.
125
12
 
 
23.11.2023 09:08:58
9.
Dvořáčková Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
127
12
37
 
05.12.2023 17:55:26
10.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
139
12
74
 
09.11.2023 20:04:15
11.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
150
12
38
 
07.11.2023 15:58:02
12.
Sikorová Klára 25.10.2005 TJ Brno-Komín
155
12
346
 
22.11.2023 19:35:29
13.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
172
9
62
 
25.11.2023 12:41:02
14.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
180
9
141
 
03.11.2023 20:57:04
15.
Tomečková Gabriela 08.04.2001 TC Bajda Kroměříž
193
9
 
 
27.11.2023 13:59:40
16.
Svobodová Michaela 30.04.2007 Městský tenisový klub Karviná
204
9
124
 
20.11.2023 15:41:10
17.
Novák Nicol 20.10.2005 TK Hlinsko
208
9
84
Přijata
11.11.2023 10:14:59
18.
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno
211
9
162
Přijata
10.11.2023 18:38:44
19.
Sokolová Marie 18.06.2005 TC BORS CLUB
216
9
312
Přijata
05.11.2023 18:04:15
20.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK Na Dolině o.s.
231
9
82
volná karta
21.11.2023 11:32:52
21.
Tokářová Terezie 30.10.2005 TK Slavia Orlová
238
9
196
Přijata
21.11.2023 12:59:10
22.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
259
9
80
volná karta
06.11.2023 14:31:42
23.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK Slavia Orlová
263
6
76
Přijata
19.11.2023 20:52:22
24.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
271
6
203
Přijata
29.11.2023 19:17:21
25.
Trunečková Ema 07.08.2006 ČLTK 1928 Olomouc
375
6
140
Přijata
15.11.2023 17:16:01
26.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
375
6
63
 
04.12.2023 16:11:08
27.
Valentová Karolina 19.06.2007 ŽLTC Brno
454
4
51
 
27.11.2023 16:25:06
28.
Skalikova Sophie 26.10.2006 TK Na Dolině o.s.
502
4
326
Přijata
19.11.2023 22:15:37
29.
Zichlarzová Vanesa 06.06.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
511
4
396
Přijata
08.11.2023 20:01:54
30.
Kotzmannová Emma 19.01.2006 ITS Tennis Club, z.s.
677
3
164
volná karta
17.11.2023 16:40:35
31.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
898
1
147
Přijata
19.11.2023 17:29:10
32.
Temenugov Isabella 15.05.2006 ŽLTC Brno
898
1
46
 
05.12.2023 21:47:22

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vyroubalová Adéla 17.09.2005 Pašťa tenis, z.s.
397
4
522
Přijata
24.11.2023 19:19:53
2.
Matelová Zita 17.08.2006 TC Austerlitz
630
3
168
Přijata
09.12.2023 14:28:25
3.
Lacková Viktória 14.07.2005 HTK Třebíč
898
1
 
Přijata
11.12.2023 09:55:39
4.
Taxová Victoria 10.08.2008 TJ Zbrojovka Vsetín
316
6
132
Přijata
12.12.2023 14:12:58
5.
Pavlišová Ellen 23.01.2008 TK Slavia Orlová
843
3
154
Přijata
15.12.2023 15:49:27
6.
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž
898
1
 
Přijata
15.12.2023 16:13:09

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s.
898
1
510
odhlášeno hráčem
14.11.2023 09:34:23
2.
Jánošíková Jana 24.10.1997 SHARK Brno
592
4
 
odhlášeno hráčem
18.11.2023 11:18:00
3.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
361
6
111
odhlášeno hráčem
04.12.2023 06:39:25
4.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
250
9
66
odhlášeno hráčem
04.12.2023 06:57:37
5.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
48
20
114
odhlášeno hráčem
06.12.2023 07:36:26
6.
Kostková Tereza 28.09.2007 TK Havířov, z.s.
411
4
167
odhlášeno hráčem
06.12.2023 17:11:52
7.
Kostka Natalia 08.10.2007 TC Třinec
898
1
182
odhlášeno hráčem
06.12.2023 21:21:45
8.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
125
12
405
odhlášeno hráčem
07.12.2023 18:18:38
9.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
256
9
107
odhlášeno hráčem
08.12.2023 22:22:44
10.
Marečková Vendula 03.04.2006 TK TENNISPOINT FM
349
6
219
odhlášeno hráčem
09.12.2023 16:15:13
11.
Hostáková Julie 21.04.2007 TK Sparta Praha
159
12
78
odhlášeno hráčem
09.12.2023 16:25:20
12.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Sparta Praha
119
12
39
odhlášeno hráčem
10.12.2023 07:53:14
13.
Těšínská Klárka 10.10.2008 TK Škoda Plzeň z.s.
167
12
249
odhlášeno hráčem
10.12.2023 11:27:05
14.
Ehrenbergerová Sophie 20.05.2008 TK SLOVANKA Č. Lípa
794
3
441
odhlášeno hráčem
11.12.2023 10:13:21
15.
Harajda Ema 07.06.2007 TK Spytihněv
90
15
589
odhlášeno hráčem
11.12.2023 11:49:09
16.
Zimenová Lujza 07.09.2009 SK JC Sport Opava
280
6
364
odhlášeno hráčem
11.12.2023 15:37:35
17.
Sikorová Tereza 06.12.2004 SKT Frýdlant n.O.
898
1
 
odhlášeno hráčem
11.12.2023 21:00:30
18.
Nerudová Eliška 13.12.2007 TC Brno.
308
6
122
odhlášeno hráčem
12.12.2023 10:10:09
19.
Horutová Agáta 22.05.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
458
4
131
odhlášeno hráčem
12.12.2023 19:10:15
20.
Štěpánková Tereza 25.06.2008 TC BORS CLUB
174
9
98
odhlášeno hráčem
13.12.2023 13:52:40
21.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
59
20
36
odhlášeno hráčem
13.12.2023 17:24:46
22.
Ondráčková Nikola 02.08.1995 TO TJ Svitavy
95
15
 
odhlášeno hráčem
14.12.2023 13:57:21
23.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK AGROFERT Prostějov
275
6
28
odhlášeno hráčem
15.12.2023 09:18:00
24.
Feldmane Daniela Darta 03.08.2007 ITS Tennis Club, z.s.
898
1
 
odhlášeno pořadatelem
15.12.2023 13:23:06
25.
Štveráková Terezie 21.03.2006 Městský tenisový klub Karviná
115
12
72
odhlášeno hráčem
15.12.2023 13:42:58
26.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
225
9
52
odhlášeno pořadatelem
15.12.2023 17:38:22