Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR
Datum:
14.-18.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
Ostrava
Kódové číslo:
116700
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Ne do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Hynek Martin
Ženíškova 7
702 00 Ostrava 1
Tel. (1):
731 705 735
E-mail:
hyma@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

SDĚLELENÍ VRCHNÍHO ROZHODČÍHO PRO PREZENCI (VČETNĚ NÁHRADNÍKŮ) :
ELEKTRONICKÁ PREZENCE : VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče/ky a číslo turnaje - 116700/MUŽI, 216700/ŽENY na číslo telefonu +420602718364) : NEDĚLE 13/8 2023 od 10,00 do 17,00 hodin (potvrzení o prezenci uvidíte průběžně : IS ČTS/poznámka vedle svého jména *PREZENTOVÁN/ČAS*)
TELEFONICKÁ PREZENCE : NEDĚLE 13/8 2023 na číslo telefonu +420602718364 VÝHRADNĚ v čase od 16,00 do 17,00 hodin
OSOBNÍ PREZENCE : NEDĚLE 13/8 2023 KANCELÁŘ VRCHNÍHO ROZHODČÍHO/SC OSTRAVA v čase od 16,00 do 17,00 hodin

Pořadatel hradí nasazeným hráčům a hráčkám v dvouhře(8)MČR po dobu setrvání v soutěži dvouhry obědy a večeře, první dva nasazení hráči a hráčky v dvouhře(2) mají zdarma ubytování (jednolůžkový pokoj) se snídaní, Wifi, parkovištěm v hotelu Villa Ostrava. Dále pořadatel hradí všem účastníkům pití a ovoce na kurtech. Ostatní hráči si zajišťují a hradí ubytování a stravu sami.

Vítěz dvouhry mužů obdrží finanční odměnu 60 tis. Kč a vítězka dvouhry žen 40 tis. Kč. Vítězové obou kategorií dostanou navíc od ČTS volnou kartu do hlavní soutěže na ITF M25 muži 25.-30.9.23 Prostějov,ženy ITF W25 4.-10.9.23 Frýdek-Místek.

Aplikace ČTS

Aplikace ČTS pro telefony iphone a android Vám umožní snadný a rychlý přístup k výsledkům soutěží jednotlivců i družstev Českého tenisového svazu. Můžete si zde vytvořit seznam svých oblíbených hráčů a už nikdy nepropásnete žádný jejich výsledek. Aplikace Vás upozorní dokonce i na rozlosování turnaje, kterého se Váš oblíbený hráč účastní.

Aplikace pro iphone
Aplikace pro android

Aplikace je prvních 30 dní zdarma. Pokud se Vám bude aplikace líbit, můžete si zaplatit roční předplatné v částce 399,–Kč.

Napište nám Vaše postřehy a nápady na app@cztenis.cz

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). Pokud se hráč odhlásil ze seznamu hlavní soutěže popř. kvalifikace, nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Pokud se hráč odhlásil ze seznamu náhradníků, žádnou penalizaci nedostává.
Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje. Penalizace neplatí pro hráče, kteří v čase ukončení přihlášek (1 den před zahájením turnaje v čase 18:00) jsou v seznamu náhradníků.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK Sparta Praha
24
30
3
ATP 577, PR/TLF 12,50
05.07.2023 11:01:51
2.
Prachař Jakub 09.05.2003 I.ČLTK Praha
33
25
 
PR/SMS 11,27
19.06.2023 16:27:30
3.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
34
25
12
PR/SMS 10,15
10.06.2023 19:38:00
4.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
38
25
 
Q A1, PR/SMS 13,39
22.07.2023 17:42:45
5.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
39
25
 
PR/SMS 13,31
01.08.2023 18:37:05
6.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 LOB S.A. Bohnice, z.s.
40
25
 
PR/SMS 13,18
08.06.2023 08:20:05
7.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
42
25
 
PR/SMS 12,14
11.04.2023 11:53:22
8.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 SK HAMR, z.s.
43
25
 
PR/SMS 13,39
30.07.2023 21:54:21
9.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
44
25
107
PR/TLF 16,04
21.07.2023 08:11:36
10.
Mališ Šimon 17.08.2003 Tennis Hill Havířov o.s.
47
25
 
PR/TLF 09,03
16.04.2023 12:49:58
11.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
50
20
 
Q A3, PR/SMS 12,34
27.04.2023 21:08:00
12.
Kroužek Jiří 19.08.2002 TK Most
52
20
 
PR/SMS 11,33
18.06.2023 15:31:42
13.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
53
20
 
PR/SMS 11,40
02.07.2023 00:57:41
14.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
54
20
 
PR/SMS 10,01
22.06.2023 18:25:48
15.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
56
20
 
PR/SMS 15,15
11.07.2023 14:51:58
16.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
58
20
21
Q A3, PR/SMS 11,55
12.07.2023 10:46:17
17.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
60
20
 
PR/SMS 11,44
30.06.2023 16:53:14
18.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
61
20
 
PR/SMS 12,34
10.04.2023 19:31:31
19.
Pospíšil Jaroslav 09.02.1981 TK Neridé
62
20
 
PR/TLF 15,49
29.07.2023 17:34:07
20.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
63
20
34
PR/SMS 14,50
19.07.2023 08:49:06
21.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
64
20
39
WC ČTS, PR/SMS 11,34
17.04.2023 16:55:52
22.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
67
20
28
STČ, PR/SMS 12,55
12.06.2023 16:44:52
23.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
96
15
 
JM, PR/SMS 12,49
26.06.2023 17:49:12
24.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
103
15
43
WC ČTS, PR/SMS 11,15
21.07.2023 13:01:02
25.
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha
107
15
20
Q A2, PR/SMS 11,05
07.04.2023 21:24:03
26.
Fáček Erik 05.12.2004 LTC Tábor 1903
113
15
111
JČ, PR/SMS 12,12
12.06.2023 22:53:53
27.
Lušovský Michal 31.03.1999 TK Slavia Orlová
139
12
 
SM,PR/TLF 16,48
20.06.2023 16:31:23
28.
Pazdera Marek 07.02.2005 TK Slavia Plzeň
146
12
15
ZČ, PR/SMS 10,10
14.06.2023 20:38:07
29.
Knoflíček Daniel 05.01.1995 TENIS-CENTRUM DTJ HK
191
9
 
VČ, PR/SMS 12,26
20.06.2023 10:38:31
30.
Olšar Štěpán 15.09.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
231
9
77
WC POŘ, PR/SMS 13,13
07.08.2023 17:43:15
31.
Červinka Petr 05.04.2000 TK Ústí n.Labem
319
6
 
SČ, PR/SMS 10,40
24.06.2023 19:04:28
32.
Ing. Michnev Petr 03.08.1989 HTK Třebíč
523
4
 
WC POŘ, PR/SMS 11,55
02.07.2023 08:06:14

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice z.s.
70
20
 
PR/SMS 10,21
30.05.2023 17:16:35
2.
Praus Lukáš 27.11.2002 SK HIT Hradec Králové z.s.
71
20
 
PR/SMS 14,54
23.06.2023 20:24:35
3.
Kubín Marian 14.10.2002 TK Sport Kolovraty
72
20
 
 
07.04.2023 21:24:19
4.
Dopita Marek 02.09.1990 SK HIT Hradec Králové z.s.
82
15
 
 
31.07.2023 19:00:04
5.
Süč Dominik 19.09.1990 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
83
15
 
 
08.08.2023 00:00:37
6.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
86
15
 
 
25.06.2023 08:29:48
7.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice z.s.
91
15
49
 
10.04.2023 19:41:30
8.
Maštálka Petr 13.11.2002 Pliskova Tennis Academy-Říčany
92
15
 
1 NSTČ
12.06.2023 17:18:33
9.
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha
94
15
25
 
01.08.2023 11:02:19
10.
Šťastný Zoran 10.06.2003 SK OAZA Praha
111
15
 
 
20.04.2023 05:54:16
11.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
114
15
 
 
17.07.2023 00:49:54
12.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
131
12
 
 
07.08.2023 15:58:00
13.
Wünsch Vojtěch 02.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
141
12
 
1 NVČ, PR/SMS 13,50
20.06.2023 10:39:01
14.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
184
9
 
 
03.08.2023 17:11:32
15.
Chodura Sebastian 31.01.2007 I.ČLTK Praha
220
9
126
 
16.04.2023 12:56:03
16.
Kremser Filip 12.04.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
234
9
102
 
16.07.2023 21:56:17
17.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
338
6
32
 
23.04.2023 21:41:45
18.
Filo Daniel 23.04.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
413
6
 
 
02.08.2023 13:35:23
19.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
547
4
40
 
24.07.2023 10:57:40
20.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
579
4
 
1. náhr. ZČ
13.06.2023 08:10:40
21.
Borůvka Michal 29.06.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
954
1
 
 
03.08.2023 20:20:10

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice
80
15
 
odhlášeno hráčem
03.07.2023 19:29:43
2.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Louny
106
15
 
odhlášeno hráčem
15.07.2023 12:42:41
3.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
68
20
11
odhlášeno hráčem
30.07.2023 22:06:17
4.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
954
1
159
odhlášeno hráčem
31.07.2023 18:19:30
5.
Sedláček Jan 07.03.2000 LTC Tábor 1903
136
12
 
odhlášeno hráčem
31.07.2023 20:58:30
6.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
65
20
 
odhlášeno hráčem
02.08.2023 11:31:05
7.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
137
12
23
odhlášeno hráčem
02.08.2023 21:10:27
8.
Čujan Matěj 03.01.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
954
1
306
odhlášeno hráčem
04.08.2023 01:08:55
9.
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov
283
6
361
odhlášeno hráčem
05.08.2023 20:58:30
10.
Nouza Petr 09.09.1998 RPM Spoje Praha
17
35
 
odhlášeno hráčem
06.08.2023 13:29:00
11.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
743
3
35
odhlášeno hráčem
06.08.2023 15:45:10
12.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
121
12
27
odhlášeno hráčem
06.08.2023 20:37:48
13.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
85
15
85
odhlášeno hráčem
08.08.2023 12:02:09
14.
Fáček Jan 03.08.2005 TJ Spoje Praha
123
12
36
odhlášeno hráčem
08.08.2023 15:55:16
15.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
77
15
29
odhlášeno hráčem
10.08.2023 10:14:11
16.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
75
20
 
odhlášeno hráčem
10.08.2023 17:21:18
17.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
216
9
26
odhlášeno hráčem
10.08.2023 21:03:13
18.
Marcolla Jakub 18.03.2000 LTC Tábor 1903
69
20
 
odhlášeno hráčem
12.08.2023 10:38:53
19.
Reček Dominik 19.02.1995 Pliskova Tennis Academy-Říčany
31
30
 
odhlášeno hráčem
12.08.2023 18:15:43
20.
Kellovský Dominik 24.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
23
30
 
odhlášeno hráčem
12.08.2023 19:05:06
21.
Gengel Marek 17.09.1995 RPM Spoje Praha
7
45
 
odhlášeno hráčem
12.08.2023 21:20:06
22.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
35
25
 
odhlášeno hráčem
13.08.2023 14:09:20
23.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
36
25
31
odhlášeno hráčem
13.08.2023 16:02:22
24.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
125
12
9
odhlášeno pořadatelem
13.08.2023 16:41:39
25.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová
300
6
 
odhlášeno pořadatelem
13.08.2023 16:50:08
26.
Duda Filip 30.09.1998 Pliskova Tennis Academy-Říčany
18
35
 
odhlášeno pořadatelem
13.08.2023 16:50:34