Český tenisový svaz

Neoficiální výsledky

Název:  A1 - Kvalifikace MČR
Pořadatel:  SK HIT Hradec Králové z.s.
Datum:  09.-13.05.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Prachař Jakub
 
Prachař
 
 
Prachař
Vejšický Oldřich
6:1, 6:2
 
Vejšický
Nápravník Adam
3:6, 6:3, 7:5
 
Prachař
Vild Ondřej
6:1, 6:4
 
Arendar
Arendar Roman
6:2, 6:2
 
Süč
Süč Dominik
6:4, 6:3
 
Süč
 
 
Prachař
Lukáš Břetislav
6:1, 6:4
 
Lukáš
 
 
Lukáš
Klakurka Lukáš
6:2, 5:7, 6:2
 
Klakurka
Sajdak Hubert
6:0, 6:0
 
Laibl
Laibl Matěj
6:2, 4:1, scr.
 
Laibl
Běrský Michael
6:0, 6:3
 
Laibl
Praus Lukáš
6:0, 6:1
 
Praus
 
 
Prachař
Kroužek Jiří
5:7, 6:4, 6:4
 
Kroužek
 
 
Kroužek
Hujo Ondřej
scr.
 
Hujo
Holub Mikuláš
6:3, 4:6, 6:3
 
Kroužek
Wünsch Vojtěch
4:6, 6:4, 6:2
 
Wünsch
Opálka Matyas
7:6 (1), 7:6 (4)
 
Vágner
Vágner Josef
3:6, 6:0, 6:2
 
Vágner
 
 
Kroužek
Kubín Marian
6:4, 6:2
 
Kubín
 
 
Paroulek
Knutson Dominik
6:2, 6:1
 
Paroulek
Paroulek Filip
6:1, 7:6 (4)
 
Paroulek
Blažka Daniel
6:1, 6:3
 
Paleček Ondřej
Paleček Ondřej
6:1, 6:0
 
Paleček Adam
Paleček Adam
6:2, 6:4
 
Paleček Adam
 
 
Prachař
 
6:1, 3:6, 6:0
 
Janoušek
Janoušek Lukáš
 
Valenta
Valenta Jan
7:6 (4), 6:3
 
Valenta
Křížek Matěj
6:1, 6:1
 
Novák
Rouchal Dominik
7:6 (4), 6:3
 
Dopita
Dopita Marek
6:0, 2:6, 6:2
 
Novák
 
6:4, 6:2
 
Novák
Novák Jakub
 
Januška
 
7:5, 7:5
 
Chmelík
Chmelík Oliver
 
Káňa
Jahelka Vladimír
6:3, 7:5
 
Káňa
Káňa Filip
6:2, 6:2
 
Januška
Skokan Ondřej
5:1, scr.
 
Skokan
Veselý František
6:0, 6:0
 
Januška
 
6:3, 4:6, 6:0
 
Januška
Januška Adam
 
Mareš
 
7:5, 6:3
 
Dvořák
Dvořák Marek
 
Dvořák
Kubíček Jan
6:1, 7:5
 
Nedvídek
Nedvídek Jan
scr.
 
Hrubý
Řehák Jakub
4:1, scr.
 
Koliev
Koliev Alexandr
6:1, 4:6, 6:3
 
Hrubý
 
6:4, 6:4
 
Hrubý
Hrubý Jan
 
Mareš
 
5:7, 6:2, 6:3
 
Brill
Brill Jindřich
 
Brill
Kelnar Lukáš
6:1, 6:3
 
Kratochvíl
Kratochvíl Ondřej
6:1, 6:7 (4), 6:0
 
Mareš
Krejčíř Petr
7:6 (4), 6:2
 
Kelnar Tomáš
Kelnar Tomáš
6:1, 6:1
 
Mareš
 
6:0, 6:2
 
Mareš
Mareš Vojtěch
 
Rozhodčí turnaje: Macura Viktor (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráč Kubíček Jan skrečoval zápas dvouhry z osobních důvodů. Hráč Hujo Ondřej skrečoval zápas dvouhry pro zranění ruky. Hráč Dvořák Marek skrečoval zápas dvouhry kvůli bolesti nohy. Hráč Káňa Filip skrečoval zápas dvouhry kvůli bolesti zad. Hráč Lukáš Břetislav skrečoval zápas dvouhry kvůli bolesti ruky.

Dvořák Marek - Kroužek Jiří
 
Dvořák - Kroužek
 
 
Dvořák - Kroužek
Nedvídek Jan - Blažka Daniel
6:4, 7:6 (4)
 
Klakurka - Chmelík
Klakurka Lukáš - Chmelík Oliver
6:4, 6:2
 
Kubín - Lukáš
Laibl Matěj - Křížek Matěj
7:6 (6), 6:4
 
Laibl - Křížek
 
 
Kubín - Lukáš
Kubín Marian - Lukáš Břetislav
7:6 (4), 4:6, 1:0 (4)
 
Kubín - Lukáš
 
 
Januška - Hrubý
Januška Adam - Hrubý Jan
3:6, 7:5, 1:0 (8)
 
Januška - Hrubý
 
 
Januška - Hrubý
Wünsch Vojtěch - Praus Lukáš
6:2, 6:2
 
Wünsch - Praus
 
 
Januška - Hrubý
Rouchal Dominik - Krejčíř Petr
6:3, 6:7 (11), 1:0 (5)
 
Rouchal - Krejčíř
 
 
Nápravník - Kratochvíl
Nápravník Adam - Kratochvíl Ondřej
6:2, 6:0
 
Nápravník - Kratochvíl
 
 
Januška - Hrubý
 
7:5, 7:5
 
Koliev - Arendar
Koliev Alexandr - Arendar Roman
 
Koliev - Arendar
 
scr.
 
Vild - Běrský
Vild Ondřej - Běrský Michael
 
Brill - Janoušek
 
4:6, 7:5, 1:0 (9)
 
Brill - Janoušek
Brill Jindřich - Janoušek Lukáš
 
Brill - Janoušek
 
7:5, 6:4
 
Paleček - Vágner
Paleček Adam - Vágner Josef
 
Brill - Janoušek
 
3:6, 6:3, 1:0 (10)
 
Knutson - Skokan
Knutson Dominik - Skokan Ondřej
 
Dopita - Valenta
 
6:2, 6:2
 
Dopita - Valenta
Dopita Marek - Valenta Jan
 
Novák - Prachař
 
6:4, 6:2
 
Vejšický - Opálka
Vejšický Oldřich - Opálka Matyas
 
Novák - Prachař
 
7:6 (5), 7:6 (4)
 
Novák - Prachař
Novák Jakub - Prachař Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Macura Viktor (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráč Vild Ondřej skrečoval zápas čtyřhry z osobních důvodů.

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pátý Daniel04.10.1999TC Dvůr Králové, z.s.
Rumler Robert01.12.1993ITS Tennis Club, z.s.
Maštálka Petr13.11.2002LTC Mladá Boleslav z.s.
Sklenka Victor Andrés21.09.2001TK Olymp Praha
Brunclík Petr17.07.2006TK Sparta Praha
Bolardt Antonín07.06.1998TK Sparta Praha
Mališ Šimon17.08.2003Tennis Hill Havířov o.s.
Válek Ondřej13.11.2003TK AGROFERT Prostějov
Bartoň Hynek05.04.2004TK AGROFERT Prostějov
Černý Matyáš15.10.2001LTK Liberec
Poštolka Roman07.04.1999Slavoj Český Brod

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Süč Dominik19.09.1990TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Kroužek Jiří19.08.2002TK Most
Rouchal Dominik01.10.2005TO TJ Svitavy
Kelnar Lukáš08.01.2003LTC Pardubice
Krejčíř Petr12.04.2001TENIS-CENTRUM DTJ HK
nereg. hráč 100.00.0000-