Pořadatel: | CTA Rudná | Datum: | 10.-12.12. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Hlinka Petr (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Machcinik Jaroslav | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Sklenička Tomáš | 6:3, 2:6, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | |
Beneš Adam | | | scr. | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Farbiak Marek (5) | | 6:7, 7:5, 1:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šenk Michal (3) | | | | 6:4, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bakytbek Uulu Arnas | | 6:4, 4:6, 1:0 (5) | | | |
| | | | | |
Dostál Michal | 6:7, 6:2, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Barták Jan | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Leitner Antonín | 6:4, 4:6, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | |
Kunc Jakub (8) | | 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 6:4, 7:5 |
| | | | | |
Vacík Matěj (6) | | | | | |
| | | | | |
Princ Jonáš | | scr. | | | |
| | | | | |
Pokorný Jiří | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Koubský Zbyšek | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
Komárek Luboš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Janisch Petr (4) | | | | | |
| | | | | |
| | | | scr. | |
| | | | | |
Richtar Lukáš (7) | | | | | |
| | | | | |
Beránek Daniel | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Torrisi Stefano | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kučera Aleš | | | 6:1, 7:5 | | |
| | | | | |
Houdek Martin | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:7, 1:0 | | | |
| | | | | |
Kufa Robert (2) | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: V restauraci v prvním patře a v šatnách je tzv. čistá zóna - hráči po zápase zouvají boty od antuky před šatnou. // Třetí set hrajeme supertiebreak, nepoužíváme pravidlo no let // Prosíme nekonzumujte v restauraci vlastní jídlo, bagy nechávejte v šatnách/v hale. Děkujeme. |
Hrací plán byl automaticky vylosován 09.12.2022 18:02:15 |
| Počet účastníků | 23 | Nasazení | CŽ | BH | Hlinka Petr | 149 | 12 | Kufa Robert | 296 | 6 | Šenk Michal | 404 | 6 | Janisch Petr | 417 | 4 | Farbiak Marek | 439 | 4 | Vacík Matěj | 443 | 4 | Richtar Lukáš | 463 | 4 | Kunc Jakub | 507 | 4 |
Kategorie : 2 | Součet BH: 44 |
Kódové číslo akce: 102026 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Svatoň Václav | 08.03.1970 | LTC Rudná | Svatoň Denis | 25.05.2005 | LTC Rudná |
|