Datum narození: | 16.12.2013 |
Platnost reg. do: | 15.01.2025 |
Klub: | TK Dolní Benešov |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 27.04.2024, TK Dolní Benešov B - TK Dolní Benešov A |
0 |
2. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 01.05.2024, TK TENNISPOINT FM - TK Dolní Benešov B |
0 |
3. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 04.05.2024, TK Dolní Benešov B - SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. |
0 |
4. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 11.05.2024, TC Ostrava Nová Ves - TK Dolní Benešov B |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 27.04.2024, TK Dolní Benešov B - TK Dolní Benešov A |
0 |
2. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 01.05.2024, TK TENNISPOINT FM - TK Dolní Benešov B |
0 |
3. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 04.05.2024, TK Dolní Benešov B - SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. |
0 |
4. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 11.05.2024, TC Ostrava Nová Ves - TK Dolní Benešov B |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
27.04.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TK Dolní Benešov B - TK Dolní Benešov A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hrubá Sofie | - | Slivková Adéla | 1:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TK Dolní Benešov B - TK Dolní Benešov A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hrubá, Svrčková | - | Slivková, Dohnalová | 0:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
01.05.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TK TENNISPOINT FM - TK Dolní Benešov B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Chybová Terezie | - | Hrubá Sofie | 6:0, 6:2 |
získané body: 0 b. |
01.05.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TK TENNISPOINT FM - TK Dolní Benešov B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šopková, Chybová | - | Hrubá, Hrubá | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TK Dolní Benešov B - SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hrubá Sofie | - | Barinka Michal | 1:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TK Dolní Benešov B - SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hrubá, Radošovská | - | Barinka, Barinka | 0:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TC Ostrava Nová Ves - TK Dolní Benešov B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gyüreková Nela | - | Hrubá Sofie | 4:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
11.05.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TC Ostrava Nová Ves - TK Dolní Benešov B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Bajgarová, Gyüreková | - | Trunčík, Hrubá | 6:4, 6:7, 1:0 |
získané body: 0 b. |