Český tenisový svaz

Řehout Šimon

Datum narození:
12.12.2012
Platnost reg. do:
19.04.2025
Klub:
TJ TK Hluboká nad Vltavou
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2024-Z
TJ TK Hluboká nad Vltavou
822 (4)
 
 
 
2024-L
TJ TK Hluboká nad Vltavou
865 (4)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
13. Krajský přebor II. 2+2
27.4.2024, TJ TK Hluboká nad Vltavou - SK TK Vodňany
1
2.
13. Krajský přebor II. 2+2
04.5.2024, TK Ostrovec - TJ TK Hluboká nad Vltavou
1
3.
13. Krajský přebor II. 2+2
11.5.2024, Tenis Tábor - TJ TK Hluboká nad Vltavou
1
4.
13. Krajský přebor II. 2+2
25.5.2024, SK TK Vodňany - TJ TK Hluboká nad Vltavou
1
5.
13. Krajský přebor II. 2+2
15.6.2024, TJ TK Hluboká nad Vltavou - Tenis Tábor
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
13. Krajský přebor II. 2+2
27.4.2024, TJ TK Hluboká nad Vltavou - SK TK Vodňany
0
2.
13. Krajský přebor II. 2+2
04.5.2024, TK Ostrovec - TJ TK Hluboká nad Vltavou
0
3.
13. Krajský přebor II. 2+2
11.5.2024, Tenis Tábor - TJ TK Hluboká nad Vltavou
1
4.
13. Krajský přebor II. 2+2
25.5.2024, SK TK Vodňany - TJ TK Hluboká nad Vltavou
0
5.
13. Krajský přebor II. 2+2
15.6.2024, TJ TK Hluboká nad Vltavou - Tenis Tábor
2
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
27.4.2024, 13. Krajský přebor II. 2+2
TJ TK Hluboká nad Vltavou - SK TK Vodňany
team Řehout, Zdrhová - Hanus, Tuháčková 6:3, 2:6, 0:1
získané body: 0 b.
team Šůla, Řehout - Hejsek, Hanus 1:6, 4:6
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
15. Krajský přebor I.
28.4.2024, LTC Velešín z.s. - TJ TK Hluboká nad Vltavou
3
2.
15. Krajský přebor I.
05.5.2024, TJ TK Hluboká nad Vltavou - TK Strakonice
0
3.
15. Krajský přebor I.
02.6.2024, Sokol TK Kaplice - TJ TK Hluboká nad Vltavou
4
4.
15. Krajský přebor I.
16.6.2024, TJ TK Hluboká nad Vltavou - TK Milevsko, z.s.
0
5.
15. Krajský přebor I.
23.6.2024, LTC Tábor 1903 B - TJ TK Hluboká nad Vltavou
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
15. Krajský přebor I.
28.4.2024, LTC Velešín z.s. - TJ TK Hluboká nad Vltavou
2
2.
15. Krajský přebor I.
05.5.2024, TJ TK Hluboká nad Vltavou - TK Strakonice
0
3.
15. Krajský přebor I.
02.6.2024, Sokol TK Kaplice - TJ TK Hluboká nad Vltavou
4
4.
15. Krajský přebor I.
16.6.2024, TJ TK Hluboká nad Vltavou - TK Milevsko, z.s.
0
5.
15. Krajský přebor I.
23.6.2024, LTC Tábor 1903 B - TJ TK Hluboká nad Vltavou
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14