Datum narození: | 10.07.2014 |
Platnost reg. do: | 11.01.2025 |
Klub: | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A 05.05.2024, Tenisový klub Tenet - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B |
1 |
2. | Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A 28.04.2024 , TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B - TJ Sokol Rychvald |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A 05.05.2024, Tenisový klub Tenet - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B |
1 |
2. | Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A 28.04.2024 , TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B - TJ Sokol Rychvald |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
05.05.2024, Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A Tenisový klub Tenet - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Halámka Anna Maria | - | Ostrý Ema | 4:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024, Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A Tenisový klub Tenet - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Zobač, Halámka | - | Kudelová, Ostrý | 4:6, 5:7 |
získané body: 1 b. |
28.04.2024 , Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B - TJ Sokol Rychvald | ||||
---|---|---|---|---|
team | Ostrý Ema | - | 6:4, 3:6, 0:1 | |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 , Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. A TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B - TJ Sokol Rychvald | ||||
---|---|---|---|---|
team | Poláková, Ostrý | - | , | 3:6, 6:4, 0:1 |
získané body: 0 b. |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 24.02.2024, VITÁLNÍ TURNAJ "D"SK Vitality Slezsko o.s. (D - 500), K: 2/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 24.02.2024, VITÁLNÍ TURNAJ "D"SK Vitality Slezsko o.s. (D - 500), K: 2/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
24.02.2024, VITÁLNÍ TURNAJ "D"SK Vitality Slezsko o.s. (D - 500), K: 2/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pensimusová Anna | - | Ostrý Ema | 6:3, 6:0 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, VITÁLNÍ TURNAJ "D"SK Vitality Slezsko o.s. (D - 500), K: 2/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor skupina A 05.05.2024, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. - SKT Frýdlant n.O. |
4 |
1. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 27.04.2024, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. - TC Ostrava Nová Ves |
1 |
2. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 01.05.2024, TK Dolní Benešov A - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
0 |
3. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 04.05.2024, SK LAMA o.s. - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 5 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 17 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 17 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor skupina A 05.05.2024, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. - SKT Frýdlant n.O. |
5 |
1. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 27.04.2024, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. - TC Ostrava Nová Ves |
0 |
2. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 01.05.2024, TK Dolní Benešov A - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
3 |
3. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 04.05.2024, SK LAMA o.s. - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
4 |
Družstva celkem (4hra) | 12 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 17 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 17 |
05.05.2024, Oblastní přebor skupina A TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. - SKT Frýdlant n.O. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Ostrý Ema | - | Stehlíková Nela | 7:5, 6:7, 1:0 |
získané body: 4 b. |
05.05.2024, Oblastní přebor skupina A TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. - SKT Frýdlant n.O. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Telnarová, Ostrý | - | Pavlišová, Stehlíková | 6:1, 6:1 |
získané body: 5 b. |
27.04.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. - TC Ostrava Nová Ves | ||||
---|---|---|---|---|
team | Ostrý Ema | - | Gyüreková Nela | 6:2, 6:0 |
získané body: 1 b. |
27.04.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. - TC Ostrava Nová Ves | ||||
---|---|---|---|---|
team | Poláková, Ostrý | - | Rotterová, Walden | 2:6, 6:7 |
získané body: 0 b. |
01.05.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TK Dolní Benešov A - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hemzal Dominik | - | Ostrý Ema | 6:0, 6:2 |
získané body: 0 b. |
01.05.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TK Dolní Benešov A - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Nováková, Dohnalová | - | Ostrý, Nevřela | 2:6, 5:7 |
získané body: 3 b. |