Datum narození: | 14.10.2011 |
Platnost reg. do: | 19.04.2025 |
Klub: | SK OAZA Praha |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-Z | SK OAZA Praha | 1285 (3) | |||
2023-L | SK OAZA Praha | 1509 (3) | |||
2024-Z | SK OAZA Praha | 1270 (1) | |||
2024-L | SK OAZA Praha | 1357 (1) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 26. 3.třída A 12.05.2024, SK OAZA Praha B - TJ Břevnov |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 26. 3.třída A 12.05.2024, SK OAZA Praha B - TJ Břevnov |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
12.05.2024, 26. 3.třída A SK OAZA Praha B - TJ Břevnov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Opatrný Tomáš | - | Svoboda Jáchym | 1:6, 3:6 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024, 26. 3.třída A SK OAZA Praha B - TJ Břevnov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kohout, Opatrný | - | Šetlík, Svoboda | 4:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 39. Soutěže smíšených družstev 2024-C 11.05.2024, TJ Solidarita Praha 10 B - SK OAZA Praha |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 39. Soutěže smíšených družstev 2024-C 11.05.2024, TJ Solidarita Praha 10 B - SK OAZA Praha |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
11.05.2024, 39. Soutěže smíšených družstev 2024-C TJ Solidarita Praha 10 B - SK OAZA Praha | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dunová Andrea | - | Opatrný Tomáš | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024, 39. Soutěže smíšených družstev 2024-C TJ Solidarita Praha 10 B - SK OAZA Praha | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dunová, Jetmar | - | Opatrný, Kotrčová | 7:5, 6:7, 0:1 |
získané body: 1 b. |