Datum narození: | 07.12.2012 |
Platnost reg. do: | 20.04.2025 |
Klub: | Sokol Smiřice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-Z | Sokol Smiřice | 1431 (3) | |||
2024-L | Sokol Smiřice | 1528 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 42 - Královéhradecký krajský přebor 5.5.2024 NT 11.5.2024, TJ Červený Kostelec A - Sokol Smiřice A |
0 |
2. | 42 - Královéhradecký krajský přebor 12.5.2024 NT 25.5.2024, LTC Vysoké Mýto - Sokol Smiřice A |
1 |
3. | 42 - Královéhradecký krajský přebor 28.4.2024 NT 4.5.2024, Sokol Smiřice A - LTC Pardubice A |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 42 - Královéhradecký krajský přebor 5.5.2024 NT 11.5.2024, TJ Červený Kostelec A - Sokol Smiřice A |
0 |
2. | 42 - Královéhradecký krajský přebor 12.5.2024 NT 25.5.2024, LTC Vysoké Mýto - Sokol Smiřice A |
0 |
3. | 42 - Královéhradecký krajský přebor 28.4.2024 NT 4.5.2024, Sokol Smiřice A - LTC Pardubice A |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
5.5.2024 NT 11.5.2024, 42 - Královéhradecký krajský přebor TJ Červený Kostelec A - Sokol Smiřice A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Nemeth Maxim | - | Rieger Tadeáš | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
5.5.2024 NT 11.5.2024, 42 - Královéhradecký krajský přebor TJ Červený Kostelec A - Sokol Smiřice A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pavel, Nemeth | - | Variichuk, Rieger | 6:0, 6:2 |
získané body: 0 b. |
12.5.2024 NT 25.5.2024, 42 - Královéhradecký krajský přebor LTC Vysoké Mýto - Sokol Smiřice A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Till Filip | - | Rieger Tadeáš | 3:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
12.5.2024 NT 25.5.2024, 42 - Královéhradecký krajský přebor LTC Vysoké Mýto - Sokol Smiřice A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Wich, Shejbal | - | Král, Rieger | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
28.4.2024 NT 4.5.2024, 42 - Královéhradecký krajský přebor Sokol Smiřice A - LTC Pardubice A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rieger Tadeáš | - | Gross Matěj | 3:6, 6:3, 1:0 |
získané body: 1 b. |
28.4.2024 NT 4.5.2024, 42 - Královéhradecký krajský přebor Sokol Smiřice A - LTC Pardubice A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Král, Rieger | - | Vach, Gross | scr. |
získané body: 0 b. |