Datum narození: | 10.04.2012 |
Platnost reg. do: | 12.12.2024 |
Klub: | TJ Lokomotiva Veselí n.L. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-Z | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | 639 (6) | |||
2023-L | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | 587 (6) | |||
2024-Z | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | 391 (9) | |||
2024-L | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | 407 (9) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 17.02.2024TK VEVE Tábor (C - 700), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 17.02.2024TK VEVE Tábor (C - 700), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
17.02.2024TK VEVE Tábor (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Vančata David | - | Nekola Matyáš | 7:6 (2), 7:6 (7) |
získané body: 0 b. |
17.02.2024TK VEVE Tábor (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Vančata, Babica | - | Nekola, Různar | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 12. Krajský přebor I. 27.4.2024, TK Milevsko, z.s. - TJ Lokomotiva Veselí n.L. |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 12. Krajský přebor I. 27.4.2024, TK Milevsko, z.s. - TJ Lokomotiva Veselí n.L. |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
27.4.2024, 12. Krajský přebor I. TK Milevsko, z.s. - TJ Lokomotiva Veselí n.L. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Netík Filip | - | Nekola Matyáš | 2:6, 2:6 |
získané body: 1 b. |
27.4.2024, 12. Krajský přebor I. TK Milevsko, z.s. - TJ Lokomotiva Veselí n.L. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Černík, Netík | - | Krejsa, Nekola | 1:6, 5:7 |
získané body: 1 b. |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 06.01.2024, Halový oblastní přeborjihočeský (P - 600), K: 8/- | 0 |
2 | 24.02.2024TK VEVE Tábor (C - 700), K: 4/- | 0 |
3 | 02.03.2024, TK J.HRADEC CUP Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C - 700), K: 4/4 | 10 |
Jednotlivci celkem | 10/3 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 06.01.2024, Halový oblastní přeborjihočeský (P - 600), K: 8/- | - |
2 | 24.02.2024TK VEVE Tábor (C - 700), K: 4/- | - |
3 | 02.03.2024, TK J.HRADEC CUP Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C - 700), K: 4/4 | 7 |
Jednotlivci celkem | 7/1 |
06.01.2024, Halový oblastní přeborjihočeský (P - 600), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hrbek Filip | - | Nekola Matyáš | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborjihočeský (P - 600), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
24.02.2024TK VEVE Tábor (C - 700), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hakr Matyáš | - | Nekola Matyáš | 7:5, 2:6, 1:0 (4) |
získané body: 0 b. |
24.02.2024TK VEVE Tábor (C - 700), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.03.2024, TK J.HRADEC CUP Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Nekola Matyáš | - | Paleček Ondřej | 6:2, 6:1 |
8>4 | Venc Adam | - | Nekola Matyáš | 6:4, 6:4 |
získané body: 10 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |