Český tenisový svaz

Trnková Anežka

Datum narození:
14.03.2008
Platnost reg. do:
22.02.2025
Klub:
LTC VITON České Budějovice,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
LTC VITON České Budějovice, z.s.
1158 (3)
 
 
 
2021
LTC VITON České Budějovice, z.s.
303 (1)
 
 
 
2022-Z
LTC VITON České Budějovice, z.s.
 
383 (4)
 
 
2022-L
LTC VITON České Budějovice, z.s.
 
457 (4)
 
 
2023-Z
LTC VITON České Budějovice, z.s.
 
531 (1)
 
 
2023-L
LTC VITON České Budějovice,z.s.
 
642 (1)
 
 
2024-Z
LTC VITON České Budějovice,z.s.
 
 
719 (3)
794 (3)
2024-L
LTC VITON České Budějovice,z.s.
 
 
634 (3)
828 (3)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
05. Krajský přebor IV.
27.4.2024, SK TK Vodňany A - TJ Centropen Dačice A
0
2.
05. Krajský přebor IV.
04.5.2024, TK Sezimovo Ústí C - SK TK Vodňany A
0
3.
05. Krajský přebor IV.
11.5.2024, Sokol TK Kaplice B - SK TK Vodňany A
0
4.
05. Krajský přebor IV.
25.5.2024, SK TK Vodňany A - TK Prachatice z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
05. Krajský přebor IV.
27.4.2024, SK TK Vodňany A - TJ Centropen Dačice A
0
2.
05. Krajský přebor IV.
04.5.2024, TK Sezimovo Ústí C - SK TK Vodňany A
0
3.
05. Krajský přebor IV.
11.5.2024, Sokol TK Kaplice B - SK TK Vodňany A
0
4.
05. Krajský přebor IV.
25.5.2024, SK TK Vodňany A - TK Prachatice z.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.03.2024

Sokol Čimice (D - 700), K: 2/2

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.03.2024

Sokol Čimice (D - 700), K: 2/2

5
 Jednotlivci celkem
5/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09. Krajský přebor I.
28.4.2024, TK SK Dobrá Voda u Č.B. - LTC Humpolec
0
2.
09. Krajský přebor I.
05.5.2024, TK Soběslav - TK SK Dobrá Voda u Č.B.
0
3.
09. Krajský přebor I.
12.5.2024, TK SK Dobrá Voda u Č.B. - LTC Tábor 1903 B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09. Krajský přebor I.
28.4.2024, TK SK Dobrá Voda u Č.B. - LTC Humpolec
0
2.
09. Krajský přebor I.
05.5.2024, TK Soběslav - TK SK Dobrá Voda u Č.B.
0
3.
09. Krajský přebor I.
12.5.2024, TK SK Dobrá Voda u Č.B. - LTC Tábor 1903 B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0