Český tenisový svaz

Palme Ondřej

Datum narození:
27.06.2011
Platnost reg. do:
11.10.2022
Klub:
TK Kunštát
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
TK Kunštát
480 (6)
 
 
 
2022-L
TK Kunštát
413 (9)
 
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27. III.TŘÍDA sk. CD
8.5.2022, ŽLTC Brno E - TK Kunštát
0
2.
27. III.TŘÍDA sk. CD
5.6.2022, TK Blansko - TK Kunštát
1
3.
27. III.TŘÍDA sk. CD
19.6.2022, TK Kunštát - Tenisový klub Tesla Brno B
1
4.
27. III.TŘÍDA sk. CD
26.6.2022, Mosilana Brno - TK Kunštát
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27. III.TŘÍDA sk. CD
8.5.2022, ŽLTC Brno E - TK Kunštát
0
2.
27. III.TŘÍDA sk. CD
5.6.2022, TK Blansko - TK Kunštát
1
3.
27. III.TŘÍDA sk. CD
19.6.2022, TK Kunštát - Tenisový klub Tesla Brno B
0
4.
27. III.TŘÍDA sk. CD
26.6.2022, Mosilana Brno - TK Kunštát
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.02.2022

TO SK Žamberk (C - 500), K: 4/-

0
2
16.07.2022

TK Kunštát (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.02.2022

TO SK Žamberk (C - 500), K: 4/-

-
2
16.07.2022

TK Kunštát (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1
16.07.2022

TK Kunštát (C - 300), K: 4/4

4>2 Veškrna, Horský - PALME, Palme 6:0, 6:1
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA AS
30.4.2022, TK Třebíč - TK Kunštát
0
2.
III.TŘÍDA AS
7.5.2022, TK Kunštát - ŽLTC Brno E
0
3.
III.TŘÍDA AS
28.5.2022, Sokol Letovice - TK Kunštát
1
4.
III.TŘÍDA AS
4.6.2022, TK Kunštát - TJ Sokol Bedřichov Jihlava
1
5.
III.TŘÍDA AS
18.6.2022, SK Tenis Tišnov C - TK Kunštát
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA AS
30.4.2022, TK Třebíč - TK Kunštát
0
2.
III.TŘÍDA AS
7.5.2022, TK Kunštát - ŽLTC Brno E
1
3.
III.TŘÍDA AS
28.5.2022, Sokol Letovice - TK Kunštát
1
4.
III.TŘÍDA AS
4.6.2022, TK Kunštát - TJ Sokol Bedřichov Jihlava
1
5.
III.TŘÍDA AS
18.6.2022, SK Tenis Tišnov C - TK Kunštát
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
30.4.2022, III.TŘÍDA AS
TK Třebíč - TK Kunštát
team Kij, Kij - PALME, Palme 6:1, 6:3
získané body: 0 b.
7.5.2022, III.TŘÍDA AS
TK Kunštát - ŽLTC Brno E
team PALME, Palme - Orálek, Přívara 7:5, 6:7, 6:1
získané body: 1 b.
15.01.2022

TK TILIA Brno (D - 400), K: 2/2

4>2 Bučko, Krňávek - Palme, Schamberger 6:1, 2:6, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
26.02.2022

TK Letohrad (C - 500), K: 4/4

8>4 Palme, Kačaras - Stránský, Stránský 6:2, 6:0
4>2 Hošek, Grasev - Palme, Kačaras 7:5, 6:0
získané body: 7 b.
12.03.2022

TO SK Žamberk (C - 500), K: 4/4

16>8 Pelz Dominik- Palme Ondřej6:4, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
19.03.2022

ŽLTC Brno (C - 500), K: 5/5

8>4 Palme, Řačák - Schamberger, Krejčí 6:4, 5:7, 1:0 (10)
4>2 Kij, Hubcej - Palme, Řačák 6:3, 6:0
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA BM
1.5.2022, BTK Brno - TK Kunštát
1
2.
II.TŔÍDA BM
8.5.2022, TK Kunštát - TC Brno C
0
3.
II.TŔÍDA BM
15.5.2022, TJ Žďár nad Sázavou B - TK Kunštát
0
4.
II.TŔÍDA BM
29.5.2022, TK Kunštát - SK Tenis Tišnov B
1
5.
II.TŔÍDA BM
5.6.2022, Sokol Lanžhot - TK Kunštát
4
6.
II.TŔÍDA BM
19.6.2022, TK Kunštát - TK Blansko
3
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA BM
1.5.2022, BTK Brno - TK Kunštát
1
2.
II.TŔÍDA BM
8.5.2022, TK Kunštát - TC Brno C
0
3.
II.TŔÍDA BM
15.5.2022, TJ Žďár nad Sázavou B - TK Kunštát
0
4.
II.TŔÍDA BM
29.5.2022, TK Kunštát - SK Tenis Tišnov B
0
5.
II.TŔÍDA BM
5.6.2022, Sokol Lanžhot - TK Kunštát
4
6.
II.TŔÍDA BM
19.6.2022, TK Kunštát - TK Blansko
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14
1.5.2022, II.TŔÍDA BM
BTK Brno - TK Kunštát
team Fokt, Mayer - Palme, Vaněrka 4:6, 3:6
získané body: 1 b.
8.5.2022, II.TŔÍDA BM
TK Kunštát - TC Brno C
team Palme, Vaněrka - Baciu, Landa 4:6, 3:6
získané body: 0 b.
5.6.2022, II.TŔÍDA BM
Sokol Lanžhot - TK Kunštát
team Bartoš, Rusnok - Palme, Vaněrka 2:6, 6:3, 6:7
získané body: 4 b.