Český tenisový svaz

Müller Matěj

Datum narození:
29.07.2010
Platnost reg. do:
02.04.2025
Klub:
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1562 (3)
 
 
 
2022-Z
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
731 (4)
 
 
 
2022-L
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
858 (4)
 
 
 
2023-Z
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
550 (1)
 
 
 
2023-L
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
699 (1)
 
 
 
2024-L
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
 
791 (3)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2024, Okresní přebor Plzeň - město

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (P - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2024, Okresní přebor Plzeň - město

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (P - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODR I. A
12.5.2024, TK Škoda Plzeň B - TK Lokomotiva Plzeň B
0
2.
ODR I. A
26.5.2024, LTK Klatovy - TK Lokomotiva Plzeň B
0
1.
ODR II. KV A
5.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Kaznějov
0
2.
ODR II. KV A
12.5.2024, TJ Slavoj Chodová Planá - TK Lokomotiva Plzeň C
1
3.
ODR II. KV A
26.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Dýšina
0
1.
ODR II. KV semifinále, finále
2.6.2024 semifinále 2, Tenisklub Cheb - TK Lokomotiva Plzeň C
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODR I. A
12.5.2024, TK Škoda Plzeň B - TK Lokomotiva Plzeň B
0
2.
ODR I. A
26.5.2024, LTK Klatovy - TK Lokomotiva Plzeň B
0
1.
ODR II. KV A
5.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Kaznějov
0
2.
ODR II. KV A
12.5.2024, TJ Slavoj Chodová Planá - TK Lokomotiva Plzeň C
1
3.
ODR II. KV A
26.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Dýšina
0
1.
ODR II. KV semifinále, finále
2.6.2024 semifinále 2, Tenisklub Cheb - TK Lokomotiva Plzeň C
2
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
19.01.2024

CTA Rudná (C - 800), K: 5/5

8>4 Nejedlý, Bureš - Müller, Müller 6:1, 6:1
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽA I. A
4.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň A - TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
1
2.
OŽA I. A
11.5.2024, TK Slavia Plzeň A - TK Lokomotiva Plzeň A
0
3.
OŽA I. A
25.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň A - TK Škoda Plzeň B
1
1.
OŽA I. semifinále, finále
15.6.2024 finále, TK Slavia Plzeň A - TK Lokomotiva Plzeň A
1
2.
OŽA I. semifinále, finále
1.6.2024 semifinále 2, TK Škoda Plzeň A - TK Lokomotiva Plzeň A
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽA I. A
4.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň A - TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
1
2.
OŽA I. A
11.5.2024, TK Slavia Plzeň A - TK Lokomotiva Plzeň A
0
3.
OŽA I. A
25.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň A - TK Škoda Plzeň B
4
1.
OŽA I. semifinále, finále
15.6.2024 finále, TK Slavia Plzeň A - TK Lokomotiva Plzeň A
0
2.
OŽA I. semifinále, finále
1.6.2024 semifinále 2, TK Škoda Plzeň A - TK Lokomotiva Plzeň A
5
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14