Český tenisový svaz

Zedek Jakub

Datum narození:
20.11.2007
Platnost reg. do:
14.11.2024
Klub:
SK Meteor Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
SK Meteor Praha
413 (12)
1090 (3)
 
 
2019
SK Meteor Praha
201 (20)
 
 
 
2020
SK Meteor Praha
176 (1)
412 (6)
 
 
2021
SK Meteor Praha
 
238 (9)
782 (3)
 
2022-Z
SK Meteor Praha
 
160 (1)
600 (3)
 
2022-L
SK Meteor Praha
 
245 (1)
519 (4)
 
2023-Z
SK Meteor Praha
 
 
399 (6)
 
2023-L
SK Meteor Praha
 
 
446 (6)
 
2024-Z
SK Meteor Praha
 
 
274 (9)
713 (3)
2024-L
SK Meteor Praha
 
 
150 (12)
397 (6)
28.12.2023, Míla a Jířa cup vol. 1

TCD Donovalská (C - 700), K: 5/5

8>4 Zedek, Klofáč - Srna, Nový 6:3, 7:6 (11)
4>2 Zedek, Klofáč - Dušek, Fáček 1:6, 6:4, 1:0 (10)
2>1 Válek, Brabec - Zedek, Klofáč 6:1, 6:1
získané body: 13 b.
27.01.2024

Sokol Královice (C - 750), K: 4/4

8>4 Zedek, Andr - Semecký, Dub 6:4, 7:5
4>2 Tichy, Kubín - Zedek, Andr 7:6 (2), 6:1
získané body: 7 b.
13.04.2024, Meteor Cup 2024

SK Meteor Praha (C - 400), K: 5/5

32>16 Zedek Jakub- Andr Marek6:3, 6:1
16>8 Zedek Jakub- Kotarac Oliver1:6, 7:6, 1:0 (6)
8>4 Zedek Jakub- Hlinka Petr6:4,2:6,10:4
4>2 Zedek Jakub- Kubín Marian6:3, 6:3
2>1 Vaněk Daniel- Zedek Jakub5:7, 6:4, 1:0 (12)
získané body: 27 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. 1.třída A
27.04.2024, SK Meteor Praha A - TJ Solidarita Praha 10 B
1
2.
02. 1.třída A
04.05.2024, TENIS Klánovice A - SK Meteor Praha A
4
3.
02. 1.třída A
11.05.2024, SK Meteor Praha A - TK Ruzyně Praha A
4
4.
02. 1.třída A
25.05.2024, TC Pankrác A - SK Meteor Praha A
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. 1.třída A
27.04.2024, SK Meteor Praha A - TJ Solidarita Praha 10 B
3
2.
02. 1.třída A
04.05.2024, TENIS Klánovice A - SK Meteor Praha A
0
3.
02. 1.třída A
11.05.2024, SK Meteor Praha A - TK Ruzyně Praha A
1
4.
02. 1.třída A
25.05.2024, TC Pankrác A - SK Meteor Praha A
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13
02.12.2023

TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 4/4

16>8 Zedek Jakub- Li Rui6:2, 6:2
8>4 Zedek Jakub- Štěpánek Adam6:3, 6:1
4>2 Zedek Jakub- Mojžíš Dominik6:1, 4:6, 1:0
2>1 Zedek Jakub- Sina Jakub7:6, 2:6, 1:0 (6)
získané body: 30 b.
02.12.2023

TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 4/4

8>4 Zedek, Andr - Otta, Jacenko 6:1, 6:4
4>2 Zedek, Andr - Mohamed, Brettl 6:4, 6:0
2>1 Kolesár, Moravec - Zedek, Andr 6:1, 4:6, 1:0 (1)
získané body: 10 b.
02.03.2024

LTC Modřany 2005 (C - 800), K: 5/5

8>4 Andr, Zedek - Krotký, Kodada 6:0, 7:6 (12)
4>2 Andr, Zedek - Vokroj, LI 6:0, 6:4
2>1 Freiberg, Pugner - Andr, Zedek 7:5, 7:5
získané body: 13 b.
16.03.2024

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4

8>4 Tuša, Zedek - Drábek, Novák Scr.
4>2 Tuša, Zedek - Minx, Trázník 6:0, 6:3
2>1 Tuša, Zedek - Baar, Witoš 6:0,2:6,1:0
získané body: 14 b.
23.03.2024, Dorost

SK Satalice (C - 600), K: 5/5

16>8 Andr, Zedek - Kodada, Furlet 6:3, 6:4
8>4 Andr, Zedek - Krsička, Horák 6:4, 6:7 (5), 1:0 (6)
4>2 Andr, Zedek - Kunst, Černovický 6:0, 6:4
2>1 Andr, Zedek - Prokopius, Nekovář 6:4, 6:2
získané body: 19 b.
18.05.2024, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/9

16>8 Klofáč, Zedek - Mitáš, Doležal 6:1, 6:4
8>4 Fidler, Kotrc - Klofáč, Zedek 7:5, 3:6, 1:0
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
28.04.2024, SK Meteor Praha A - TC ESO Praha z.s.
3
2.
22. 1.třída B
05.05.2024, Lokomotiva Praha-PTA A - SK Meteor Praha A
6
3.
22. 1.třída B
12.05.2024, LTC Modřany 2005 B - SK Meteor Praha A
0
4.
22. 1.třída B
26.05.2024, SK Meteor Praha A - TJ Sokol Vysočany C
9
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
28.04.2024, SK Meteor Praha A - TC ESO Praha z.s.
4
2.
22. 1.třída B
05.05.2024, Lokomotiva Praha-PTA A - SK Meteor Praha A
2
3.
22. 1.třída B
12.05.2024, LTC Modřany 2005 B - SK Meteor Praha A
11
4.
22. 1.třída B
26.05.2024, SK Meteor Praha A - TJ Sokol Vysočany C
9
 Družstva celkem (4hra)
26
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44