Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

II.TŘÍDA sk.BS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
BLTC Brno
Tisknout
4
0
30:6
61:12
384:125
8
2
Tenisový klub Tesla Brno
Tisknout
3
1
23:13
47:28
326:261
7
3
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
2
3
21:24
43:49
340:374
7
4
ŽLTC Brno C
Tisknout
2
2
18:18
38:38
304:295
6
5
TC-MJ TENIS Líšeň B
Tisknout
2
1
17:10
35:24
250:211
5
6
TENIS SLOVÁCKO z.s. B
Tisknout
1
3
8:28
18:57
199:378
5
7
TK Zlín
Tisknout
0
4
9:27
21:55
192:351
4
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024
4
TC-MJ TENIS Líšeň B TJ Sokol Uherský Brod
7:2
14:5
95:60
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2024
6
TJ Sokol Uherský Brod TENIS SLOVÁCKO z.s. B
8:1
16:2
98:38
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2024
11
ŽLTC Brno C TJ Sokol Uherský Brod
6:3
12:6
86:58
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2024
15
TJ Sokol Uherský Brod TK Zlín
8:1
16:3
107:46
Zápis o utkání - oficiální
5
1.6.2024
18
BLTC Brno TJ Sokol Uherský Brod
9:0
18:0
109:17
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2024
24
TJ Sokol Uherský Brod Tenisový klub Tesla Brno
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
22.6.2024
25
TJ Sokol Uherský Brod volno
0:0
 
 
 

Soupiska TJ Sokol Uherský Brod

jméno
nar.
BH
1
Brauner Michal
29.01.2010
477
4
2
Kučera Lukáš
19.06.2011
896
1
3
Kaplan Kryštof (H)
14.06.2010
896
1
4
Macháček Petr
02.10.2010
896
1
5
Bulejko Viktor
10.04.2012
896
1
21
Horehleďová Barbora
22.11.2010
158
9
22
Malásková Michaela
26.04.2010
371
4
23
Pazderová Veronika
06.01.2010
727
1
24
Bartošová Veronika
20.03.2013
727
1
25
Horehleďová Julie
04.08.2013
727
1
26
Kunovská Alžběta
03.11.2014
727
1
27
Kotačková Karolína
17.11.2013
727
1
Kapitán družstva TJ Sokol Uherský Brod
Příjmení a jméno: Brauner Pavel
Telefon: 776 484 565
E-mail: brapa@tiscali.cz
Zástupce kapitána družstva TJ Sokol Uherský Brod
Příjmení a jméno: Iveta Malasková
Telefon: 608 619 393
E-mail: ivetamalaskova@seznam.cz