Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

15. Krajský přebor I.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Strakonice
Tisknout
5
0
37:8
78:16
506:177
10
2
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B
Tisknout
4
2
32:22
64:47
461:377
10
3
Sokol TK Kaplice
Tisknout
3
2
24:21
53:42
400:322
8
4
TK Milevsko, z.s.
Tisknout
3
2
24:21
48:44
321:401
8
5
LTC Velešín z.s.
Tisknout
2
3
21:24
44:52
355:394
7
6
LTC Tábor 1903 B
Tisknout
1
4
9:36
20:73
202:468
6
7
TJ TK Hluboká nad Vltavou
Tisknout
0
5
15:30
31:64
344:450
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2024
4
TK Strakonice LTC Tábor 1903 B
9:0
18:0
108:9
Zápis o utkání - oficiální
2
05.5.2024
6
LTC Tábor 1903 B Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B
0:9
0:18
34:109
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2024
11
TK Milevsko, z.s. LTC Tábor 1903 B
9:0
18:1
112:34
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2024
15
LTC Tábor 1903 B LTC Velešín z.s.
4:5
9:10
63:80
Zápis o utkání - oficiální
5
02.6.2024
18
volno LTC Tábor 1903 B
0:0
0:0
0:0
 
6
16.6.2024
24
LTC Tábor 1903 B Sokol TK Kaplice
5:4
10:9
62:59
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2024
25
LTC Tábor 1903 B TJ TK Hluboká nad Vltavou
0:0
 
 
 

Soupiska LTC Tábor 1903 B

jméno
nar.
BH
1
Dvořák Ondřej
09.02.2013
1623
1
2
Foral Daniel
30.07.2012
1623
1
3
Chalupský Miroslav
02.07.2013
1623
1
4
Kepka František
14.09.2014
1623
1
5
Šrůta Štěpán
02.02.2014
1623
1
6
Pacovský Alexandr
04.01.2014
1623
1
21
Bredová Julie
10.06.2012
1230
1
22
Mottlová Sabina
27.01.2014
1230
1
23
Vaňková Berenika
18.11.2014
1230
1
24
Gyürke Ema
31.01.2014
1230
1
25
Votýpková Valerie
24.01.2013
1230
1
26
Kosobudová Nella
14.12.2013
1230
1
Kapitán družstva LTC Tábor 1903 B
Příjmení a jméno: Mottl Karel
Telefon: +420 724 426 811
E-mail: k.mottl@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva LTC Tábor 1903 B
Příjmení a jméno: Remešová Lucie
Telefon: 603 113 988
E-mail: remesova@aknel.cz