Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

10. Krajský přebor II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Strakonice
Tisknout
6
1
44:19
93:42
650:426
13
2
Sokol TK Kaplice B
Tisknout
6
1
41:22
86:50
613:422
13
3
TK Ostrovec
Tisknout
4
3
36:27
75:59
577:487
11
4
Jiskra Bechyně
Tisknout
4
3
34:29
73:64
565:568
11
5
TK Sezimovo Ústí B
Tisknout
3
4
28:35
65:72
568:556
10
6
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B
Tisknout
3
3
29:25
60:55
417:438
9
7
LTC Velešín z.s.
Tisknout
1
6
23:40
50:83
448:602
8
8
TJ Blatná
Tisknout
0
6
8:46
17:94
285:624
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2024
3
Sokol TK Kaplice B Jiskra Bechyně
5:4
11:8
80:65
Zápis o utkání - oficiální
2
05.5.2024
7
Jiskra Bechyně TK Ostrovec
4:5
10:10
84:82
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2024
10
LTC Velešín z.s. Jiskra Bechyně
2:7
5:14
64:94
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2024
16
Jiskra Bechyně TK Strakonice
2:7
5:14
49:102
Zápis o utkání - oficiální
5
02.6.2024
17
Jiskra Bechyně TJ Blatná
7:2
16:4
106:59
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2024
24
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B Jiskra Bechyně
4:5
9:10
77:77
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2024
26
Jiskra Bechyně TK Sezimovo Ústí B
5:4
10:11
90:104
Zápis o utkání - oficiální

Soupiska Jiskra Bechyně

jméno
nar.
BH
1
Řádek Dominik
14.01.2007
1135
1
2
Mikšovský Matěj
15.08.2009
1135
1
3
Smolík Jakub
22.07.2007
1135
1
4
Honsa Jan
08.01.2008
1135
1
5
Bezpalec Dominik
20.02.2010
1135
1
6
Liška Ondřej
17.09.2007
1135
1
7
Mikulička František
04.10.2007
1135
1
21
Vaněčková Nikola
25.10.2008
793
1
22
Porodová Kristýna
03.01.2009
793
1
23
Hermová Anna
31.03.2009
793
1
24
Kodadová Natálie
04.07.2011
793
1
Kapitán družstva Jiskra Bechyně
Příjmení a jméno: Hartl Patrik
Telefon: 777088613
E-mail: hartl.p@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva Jiskra Bechyně
Příjmení a jméno: Smolík Jakub
Telefon: 792337985
E-mail: dominikradek2019@gmail.com