Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

10. Krajský přebor II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Strakonice
Tisknout
6
1
44:19
93:42
650:426
13
2
Sokol TK Kaplice B
Tisknout
6
1
41:22
86:50
613:422
13
3
TK Ostrovec
Tisknout
4
3
36:27
75:59
577:487
11
4
Jiskra Bechyně
Tisknout
4
3
34:29
73:64
565:568
11
5
TK Sezimovo Ústí B
Tisknout
3
4
28:35
65:72
568:556
10
6
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B
Tisknout
3
3
29:25
60:55
417:438
9
7
LTC Velešín z.s.
Tisknout
1
6
23:40
50:83
448:602
8
8
TJ Blatná
Tisknout
0
6
8:46
17:94
285:624
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2024
1
LTC Velešín z.s. TJ Blatná
8:1
16:3
102:59
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Ostrovec TK Strakonice
6:3
12:9
95:87
Zápis o utkání - oficiální
3
Sokol TK Kaplice B Jiskra Bechyně
5:4
11:8
80:65
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Sezimovo Ústí B Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B
2:7
5:14
57:86
Zápis o utkání - oficiální
2
05.5.2024
5
TJ Blatná TK Sezimovo Ústí B
2:7
4:14
51:100
Zápis o utkání - oficiální
6
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B Sokol TK Kaplice B
3:6
7:12
52:84
Zápis o utkání - oficiální
7
Jiskra Bechyně TK Ostrovec
4:5
10:10
84:82
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Strakonice LTC Velešín z.s.
9:0
18:0
109:34
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2024
9
TK Strakonice TJ Blatná
9:0
18:0
111:41
Zápis o utkání - oficiální
10
LTC Velešín z.s. Jiskra Bechyně
2:7
5:14
64:94
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Ostrovec Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B
3:6
7:12
70:79
Zápis o utkání - oficiální
12
Sokol TK Kaplice B TK Sezimovo Ústí B
7:2
14:7
93:67
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2024
13
TJ Blatná Sokol TK Kaplice B
3:6
6:12
54:97
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Sezimovo Ústí B TK Ostrovec
5:4
10:9
81:75
Zápis o utkání - oficiální
15
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B LTC Velešín z.s.
5:4
10:9
67:65
Zápis o utkání - oficiální
16
Jiskra Bechyně TK Strakonice
2:7
5:14
49:102
Zápis o utkání - oficiální
5
02.6.2024
17
Jiskra Bechyně TJ Blatná
7:2
16:4
106:59
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Strakonice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B
5:4
12:8
85:56
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Velešín z.s. TK Sezimovo Ústí B
4:5
9:10
69:74
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Ostrovec Sokol TK Kaplice B
3:6
7:12
57:84
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2024
21
TJ Blatná TK Ostrovec
0:9
0:18
21:108
Zápis o utkání - oficiální
22
Sokol TK Kaplice B LTC Velešín z.s.
7:2
16:5
109:63
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Sezimovo Ústí B TK Strakonice
3:6
8:12
85:92
Zápis o utkání - oficiální
24
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B Jiskra Bechyně
4:5
9:10
77:77
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2024
25
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B TJ Blatná
0:0
 
 
 
26
Jiskra Bechyně TK Sezimovo Ústí B
5:4
10:11
90:104
Zápis o utkání - oficiální
27
TK Strakonice Sokol TK Kaplice B
5:4
10:9
64:66
Zápis o utkání - oficiální
28
LTC Velešín z.s. TK Ostrovec
3:6
6:12
51:90
Zápis o utkání - oficiální