Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

43. 2.třída A (3+3)

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:16
497:215
10
2
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
4
1
39:6
78:18
529:216
9
3
Sokol Smíchov I. A
Tisknout
4
1
23:22
50:46
394:372
9
4
Pála Vízner Tennis z.s.
Tisknout
2
4
22:32
50:67
403:468
8
5
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
22:23
46:47
350:370
7
6
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
1
4
12:33
28:67
272:456
6
7
TCM Dubeč, z.s.
Tisknout
0
5
5:40
10:80
167:515
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024
1
TCM Dubeč, z.s. TJ Spoje Praha B
0:9
0:18
20:108
Zápis o utkání - oficiální
2
Sokol Smíchov I. A volno
0:0
 
 
 
3
Pála Vízner Tennis z.s. Sokol Dolní Počernice z.s.
5:4
11:9
75:67
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Radlice z.s. Sportcentrum Uhříněves
1:8
4:16
44:109
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024
5
TJ Spoje Praha B TJ Radlice z.s.
6:3
13:6
95:51
Zápis o utkání - oficiální
6
Sportcentrum Uhříněves Pála Vízner Tennis z.s.
9:0
18:2
118:32
Zápis o utkání - oficiální
7
Sokol Dolní Počernice z.s. Sokol Smíchov I. A
2:7
5:14
53:102
Zápis o utkání - oficiální
8
volno TCM Dubeč, z.s.
0:0
 
 
 
3
12.05.2024
9
volno TJ Spoje Praha B
0:0
 
 
 
10
TCM Dubeč, z.s. Sokol Dolní Počernice z.s.
3:6
6:12
60:91
Zápis o utkání - oficiální
11
Sokol Smíchov I. A Sportcentrum Uhříněves
5:4
10:8
75:83
Zápis o utkání - oficiální
12
Pála Vízner Tennis z.s. TJ Radlice z.s.
3:6
6:12
60:81
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024
13
TJ Spoje Praha B Pála Vízner Tennis z.s.
7:2
14:6
89:63
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Radlice z.s. Sokol Smíchov I. A
4:5
8:10
71:69
Zápis o utkání - oficiální
15
Sportcentrum Uhříněves TCM Dubeč, z.s.
9:0
18:0
108:21
Zápis o utkání - oficiální
16
Sokol Dolní Počernice z.s. volno
0:0
 
 
 
5
02.06.2024
17
Sokol Dolní Počernice z.s. TJ Spoje Praha B
0:9
0:18
17:108
Zápis o utkání - oficiální
18
volno Sportcentrum Uhříněves
0:0
 
 
 
19
TCM Dubeč, z.s. TJ Radlice z.s.
1:8
2:16
37:103
Zápis o utkání - oficiální
20
Sokol Smíchov I. A Pála Vízner Tennis z.s.
5:4
12:9
84:68
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024
21
TJ Spoje Praha B Sokol Smíchov I. A
8:1
16:4
97:64
Zápis o utkání - oficiální
22
Pála Vízner Tennis z.s. TCM Dubeč, z.s.
8:1
16:2
105:29
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Radlice z.s. volno
0:0
 
 
 
24
Sportcentrum Uhříněves Sokol Dolní Počernice z.s.
9:0
18:2
111:44
Zápis o utkání - oficiální
7
23.06.2024
25
Sportcentrum Uhříněves TJ Spoje Praha B
0:0
 
 
 
26
Sokol Dolní Počernice z.s. TJ Radlice z.s.
0:0
 
 
 
27
volno Pála Vízner Tennis z.s.
0:0
 
 
 
28
TCM Dubeč, z.s. Sokol Smíchov I. A
0:0