Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

06 - II. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Kolín A
Tisknout
6
0
41:13
82:29
543:326
12
2
Tsport Votice o.s.
Tisknout
5
1
33:21
66:48
488:454
11
3
T.J. Sokol Sedlčany
Tisknout
4
2
28:26
57:55
459:470
10
4
TENIS VLAŠIM,z.s.
Tisknout
3
3
30:24
64:52
507:424
9
5
TJ Sokol Jílové TK
Tisknout
3
3
22:32
51:63
441:462
9
6
1.TK Pacov
Tisknout
2
4
24:30
50:65
433:506
8
7
TK Benešov B
Tisknout
1
5
19:34
43:69
424:516
7
8
I. ČLTPK Čerčany
Tisknout
0
6
18:35
41:73
387:524
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
4
LTC Kolín A TJ Sokol Jílové TK
8:1
16:4
106:57
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Ulrich Patrik (H)
9
Broz Josef
1
6:1
5:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Janeček Adam
4
Škarvada Přemysl
1
6:0
3:6
7:5
16
11
2
1
1
0
3.
Procházková Eliška
3
Müller Eva
3
7:6
 
 
13
6
2
0
1
0
4.
Bašusová Lucie
1
Stibůrková Lucie (H)
1
3:6
6:3
6:4
15
13
2
1
1
0
5.
Janeček Jan
4
Novotný René
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
6.
Hoffmann Pavel
1
Nevrly František
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Ulrich Patrik (H)
Hoffmann Pavel
9
1
Broz Josef
Škarvada Přemysl
1
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
8.
Prášek Petr
Souček Robert
1
1
Novotný René
Nevrly František
1
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Procházková Eliška
Bašusová Lucie
3
1
Müller Eva
Stibůrková Lucie (H)
3
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
               
106
57
16
4
8
1

Soupiska LTC Kolín A

jméno
nar.
BH
1
Ulrich Patrik (H)
26.11.2006
293
9
2
Janeček Adam
09.06.2004
568
4
3
Janeček Jan
30.11.2000
563
4
4
Hoffmann Pavel
31.01.1999
1029
1
5
Prášek Petr
13.04.1987
1029
1
6
Souček Robert
25.02.1978
1029
1
7
Gryč Adam
24.02.2005
1029
1
8
Coubal Martin
20.12.1997
1029
1
9
Bělina Martin
29.12.2007
1029
1
10
Blecha Vojtěch
16.06.2007
1029
1
11
Jelínek Karel
06.02.1973
1029
1
12
Tyll Martin
31.08.2006
1029
1
21
Vojtová Martina (H)
11.10.1977
875
3
22
Procházková Eliška
04.08.2007
658
3
23
Bašusová Lucie
11.01.1985
927
1
24
Tesaříková Anna
26.12.2003
927
1
25
Jenišová Sára
09.12.2005
927
1
26
Pešíková Terezka
07.10.2008
927
1
27
Jelínková Nikola
25.04.2008
927
1
28
Pokorná Agáta
12.02.2009
927
1

Soupiska TJ Sokol Jílové TK

jméno
nar.
BH
1
Zahrádka Filip
26.02.1992
1029
1
2
Broz Josef
11.04.1978
1029
1
3
Škarvada Přemysl
11.11.1977
1029
1
4
Novotný René
16.10.1973
1029
1
5
Nevrly František
04.09.1980
1029
1
6
Sehnal Adam
03.07.2008
1029
1
7
Müller Miroslav
17.04.1979
1029
1
8
Krch Miloš
13.01.1974
1029
1
9
Bauer Jakub
15.01.1986
1029
1
21
Müller Eva
16.04.1976
658
3
22
Fantová Kristýna (H)
09.08.2002
927
1
23
Stibůrková Lucie (H)
01.03.1997
927
1
24
Zívalová Zuzana
30.11.1975
927
1
25
Šafářová Zuzana
11.05.1980
927
1
26
Koubová Kristýna
18.06.2003
927
1
27
Exnerová Kristýna
14.04.1982
927
1
28
Müllerová Lucie
04.05.2008
927
1