Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

06 - II. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Kolín A
Tisknout
6
0
41:13
82:29
543:326
12
2
Tsport Votice o.s.
Tisknout
5
1
33:21
66:48
488:454
11
3
T.J. Sokol Sedlčany
Tisknout
4
2
28:26
57:55
459:470
10
4
TENIS VLAŠIM,z.s.
Tisknout
3
3
30:24
64:52
507:424
9
5
TJ Sokol Jílové TK
Tisknout
3
3
22:32
51:63
441:462
9
6
1.TK Pacov
Tisknout
2
4
24:30
50:65
433:506
8
7
TK Benešov B
Tisknout
1
5
19:34
43:69
424:516
7
8
I. ČLTPK Čerčany
Tisknout
0
6
18:35
41:73
387:524
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.06.2024 NT 23.06.
21
TENIS VLAŠIM,z.s. Tsport Votice o.s.
5:4
10:8
87:68
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Šimek Matěj (H)
3
Přenosil David
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
2.
Kakos Filip
1
Witoš Ondřej (H)
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
3.
Slavíková Barbora
12
Korbelářová Lenka
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Šramotová Kateřina
12
Stárková Adéla
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
5.
Kadlec Martin (H)
1
Vilímek Martin
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
6.
Kosík Libor
1
Turzik Jindřich
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
7.
Kakos Miroslav
Šimek Matěj (H)
1
3
Witoš Ondřej (H)
Turzik Jindřich
1
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Kadlec Martin (H)
Kosík Libor
1
1
Vilímek Martin
Přenosil David
1
1
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
9.
Slavíková Barbora
Šramotová Kateřina
12
12
Korbelářová Lenka
Stárková Adéla
1
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
               
87
68
10
8
5
4

Soupiska TENIS VLAŠIM,z.s.

jméno
nar.
BH
1
Šimek Matěj (H)
20.12.2004
924
3
2
Kakos Filip
10.06.2005
1029
1
3
Kadlec Martin (H)
07.07.1983
1029
1
4
Horálek Josef
24.11.2009
1029
1
5
Janouš Jiří
23.02.1980
1029
1
6
Kosík Libor
05.03.1966
1029
1
7
Jíša Oliver
16.10.2006
1029
1
8
Svatoš Mikuláš
01.05.2008
1029
1
9
Kyselý Matěj
12.04.2006
1029
1
10
Bareš Pavel
14.07.1974
1029
1
11
Kakos Miroslav
03.11.1975
1029
1
12
Kobrle Martin
09.06.1965
1029
1
21
Slavíková Barbora
18.09.2008
133
12
22
Šramotová Kateřina
13.07.2005
153
12
23
Slavíková Tereza
31.10.2011
547
4
24
Janoušová Adéla
09.09.2009
927
1
25
Žabová Eliška
16.07.2010
927
1
26
Kříženecká Blanka
30.06.1974
927
1
27
Holejšovská Jaroslava
07.11.2011
927
1
28
Moravcová Karolína
04.01.2010
927
1

Soupiska Tsport Votice o.s.

jméno
nar.
BH
1
Skála Jakub
29.05.2009
1029
1
2
Hendrych Štěpán
23.09.2007
1029
1
3
Perknovský Viliam (EU)
31.01.1981
1029
1
4
Přenosil David
31.05.1986
1029
1
5
Witoš Ondřej (H)
25.12.2009
1029
1
6
Vilímek Martin
20.09.1980
1029
1
7
Hrnčíř Jakub (H)
30.10.2009
1029
1
8
Lukáš David
26.09.1996
1029
1
9
Turzik Jindřich
17.01.2000
1029
1
10
Kočka Ondřej
20.03.1981
1029
1
11
Štamfr Miroslav
06.11.1980
1029
1
12
Daněk Adam
15.12.2003
1029
1
21
Korbelářová Lenka
24.09.1985
927
1
22
Jiráňová Kateřina
19.08.1981
927
1
23
Králová Jana
26.12.1980
927
1
24
Lukášová Pavla
22.07.1997
927
1
25
Stárková Adéla
25.12.2005
927
1
26
Votrubová Karolína
17.10.2003
927
1
27
Šmejkalová Daniela
19.07.2006
927
1
28
Pospíšilová Sofie
15.09.2009
927
1