Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

06 - II. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Kolín A
Tisknout
5
0
36:9
72:21
463:258
10
2
Tsport Votice o.s.
Tisknout
5
0
29:16
58:38
420:367
10
3
T.J. Sokol Sedlčany
Tisknout
4
1
24:21
49:45
391:390
9
4
TENIS VLAŠIM,z.s.
Tisknout
2
2
22:14
46:32
350:269
6
5
TK Benešov B
Tisknout
1
4
15:29
34:59
355:441
6
6
TJ Sokol Jílové TK
Tisknout
1
3
11:25
28:48
269:333
5
7
I. ČLTPK Čerčany
Tisknout
0
4
12:23
28:47
248:332
4
8
1.TK Pacov
Tisknout
0
4
12:24
25:50
251:357
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024 NT 02.06.
13
1.TK Pacov Tsport Votice o.s.
3:6
6:14
73:105
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vodička Ondřej
6
Perknovský Viliam (EU)
1
6:4
5:7
6:4
17
15
2
1
1
0
2.
Durčák Michal
3
Přenosil David
1
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
3.
Dašek Richard
1
Vilímek Martin
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
4.
Bendák Robert
1
Lukáš David
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Bartošová Anežka
1
Korbelářová Lenka
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Vedralová Barbora
1
Stárková Adéla
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
7.
Bartošová Anežka
Vedralová Barbora
1
1
Korbelářová Lenka
Stárková Adéla
1
1
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
8.
Vodička Ondřej
Durčák Michal
6
3
Perknovský Viliam (EU)
Vilímek Martin
1
1
6:4
2:6
1:0
9
10
2
1
1
0
9.
Dašek Richard
Bendák Robert
1
1
Lukáš David
Kočka Ondřej
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
               
73
105
6
14
3
6

Soupiska 1.TK Pacov

jméno
nar.
BH
1
Forgács Radovan
08.01.1973
608
4
2
Vodička Ondřej
06.07.2005
443
6
3
Durčák Michal
24.03.2000
788
3
4
Forgács Alex Gabriel
02.08.2004
649
4
5
Dašek Richard
21.05.1979
1029
1
6
Morrissey Devon Crawford (Z)
27.10.1991
1029
1
7
Bendák Robert
30.06.1977
1029
1
8
Orava Tomáš
15.12.2004
1029
1
9
Halama Tomáš
07.08.1979
1029
1
10
Vingralčík Michal
09.02.1987
1029
1
11
Toppisch Alan
03.11.1977
1029
1
21
Heřmanová Nikola
11.05.2005
556
4
22
Freeman Eva Savannah (H)
25.06.2009
927
1
23
Bartošová Anežka
14.03.1999
927
1
24
Svatošová Nikola
01.02.2007
927
1
25
Vašíčková Nela
15.03.2005
927
1
26
Vedralová Barbora
31.03.1987
927
1
27
Bulíčková Lenka
18.04.1971
927
1

Soupiska Tsport Votice o.s.

jméno
nar.
BH
1
Skála Jakub
29.05.2009
1029
1
2
Hendrych Štěpán
23.09.2007
1029
1
3
Perknovský Viliam (EU)
31.01.1981
1029
1
4
Přenosil David
31.05.1986
1029
1
5
Witoš Ondřej (H)
25.12.2009
1029
1
6
Vilímek Martin
20.09.1980
1029
1
7
Hrnčíř Jakub (H)
30.10.2009
1029
1
8
Lukáš David
26.09.1996
1029
1
9
Turzik Jindřich
17.01.2000
1029
1
10
Kočka Ondřej
20.03.1981
1029
1
11
Štamfr Miroslav
06.11.1980
1029
1
12
Daněk Adam
15.12.2003
1029
1
21
Korbelářová Lenka
24.09.1985
927
1
22
Jiráňová Kateřina
19.08.1981
927
1
23
Králová Jana
26.12.1980
927
1
24
Lukášová Pavla
22.07.1997
927
1
25
Stárková Adéla
25.12.2005
927
1
26
Votrubová Karolína
17.10.2003
927
1
27
Šmejkalová Daniela
19.07.2006
927
1
28
Pospíšilová Sofie
15.09.2009
927
1