Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

06 - II. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Kolín A
Tisknout
6
0
41:13
82:29
543:326
12
2
Tsport Votice o.s.
Tisknout
5
1
33:21
66:48
488:454
11
3
T.J. Sokol Sedlčany
Tisknout
4
2
28:26
57:55
459:470
10
4
TENIS VLAŠIM,z.s.
Tisknout
3
3
30:24
64:52
507:424
9
5
TJ Sokol Jílové TK
Tisknout
3
3
22:32
51:63
441:462
9
6
1.TK Pacov
Tisknout
2
4
24:30
50:65
433:506
8
7
TK Benešov B
Tisknout
1
5
19:34
43:69
424:516
7
8
I. ČLTPK Čerčany
Tisknout
0
6
18:35
41:73
387:524
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024 NT 19.05.
11
LTC Kolín A TENIS VLAŠIM,z.s.
6:3
12:6
78:51
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Ulrich Patrik (H)
9
Šimek Matěj (H)
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Janeček Adam
4
Kakos Filip
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Bašusová Lucie
1
Slavíková Barbora
12
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Tesaříková Anna
1
Šramotová Kateřina
12
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Janeček Jan
4
Kosík Libor
1
6:1
7:5
 
13
6
2
0
1
0
6.
Hoffmann Pavel
1
Kobrle Martin
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
7.
Ulrich Patrik (H)
Hoffmann Pavel
9
1
Šimek Matěj (H)
Kakos Miroslav
3
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
8.
Janeček Adam
Janeček Jan
4
4
Kosík Libor
Kobrle Martin
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
9.
Bašusová Lucie
Tesaříková Anna
1
1
Slavíková Barbora
Šramotová Kateřina
12
12
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
               
78
51
12
6
6
3

Soupiska LTC Kolín A

jméno
nar.
BH
1
Ulrich Patrik (H)
26.11.2006
293
9
2
Janeček Adam
09.06.2004
568
4
3
Janeček Jan
30.11.2000
563
4
4
Hoffmann Pavel
31.01.1999
1029
1
5
Prášek Petr
13.04.1987
1029
1
6
Souček Robert
25.02.1978
1029
1
7
Gryč Adam
24.02.2005
1029
1
8
Coubal Martin
20.12.1997
1029
1
9
Bělina Martin
29.12.2007
1029
1
10
Blecha Vojtěch
16.06.2007
1029
1
11
Jelínek Karel
06.02.1973
1029
1
12
Tyll Martin
31.08.2006
1029
1
21
Vojtová Martina (H)
11.10.1977
875
3
22
Procházková Eliška
04.08.2007
658
3
23
Bašusová Lucie
11.01.1985
927
1
24
Tesaříková Anna
26.12.2003
927
1
25
Jenišová Sára
09.12.2005
927
1
26
Pešíková Terezka
07.10.2008
927
1
27
Jelínková Nikola
25.04.2008
927
1
28
Pokorná Agáta
12.02.2009
927
1

Soupiska TENIS VLAŠIM,z.s.

jméno
nar.
BH
1
Šimek Matěj (H)
20.12.2004
924
3
2
Kakos Filip
10.06.2005
1029
1
3
Kadlec Martin (H)
07.07.1983
1029
1
4
Horálek Josef
24.11.2009
1029
1
5
Janouš Jiří
23.02.1980
1029
1
6
Kosík Libor
05.03.1966
1029
1
7
Jíša Oliver
16.10.2006
1029
1
8
Svatoš Mikuláš
01.05.2008
1029
1
9
Kyselý Matěj
12.04.2006
1029
1
10
Bareš Pavel
14.07.1974
1029
1
11
Kakos Miroslav
03.11.1975
1029
1
12
Kobrle Martin
09.06.1965
1029
1
21
Slavíková Barbora
18.09.2008
133
12
22
Šramotová Kateřina
13.07.2005
153
12
23
Slavíková Tereza
31.10.2011
547
4
24
Janoušová Adéla
09.09.2009
927
1
25
Žabová Eliška
16.07.2010
927
1
26
Kříženecká Blanka
30.06.1974
927
1
27
Holejšovská Jaroslava
07.11.2011
927
1
28
Moravcová Karolína
04.01.2010
927
1