Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod B
Tisknout
4
1
31:14
64:34
490:352
9
2
Lokomotiva Nymburk
Tisknout
4
0
25:11
54:27
401:282
8
3
Sokol Říčany B
Tisknout
3
1
21:15
47:34
365:312
7
4
LTC Mladá Boleslav z.s.
Tisknout
3
1
21:15
44:35
346:320
7
5
SK Tenis Rohatsko
Tisknout
2
2
22:14
49:34
399:326
6
6
Slavoj Žiželice
Tisknout
1
4
21:24
50:51
446:442
6
7
TK Mnichovo Hradiště
Tisknout
1
4
16:29
34:62
338:479
6
8
TK Radošovice C
Tisknout
0
5
5:40
15:80
254:526
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
4
Lokomotiva Nymburk TK Radošovice C
7:2
14:4
93:57
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
5
TK Radošovice C Slavoj Český Brod B
1:8
3:16
44:101
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
12
TK Radošovice C SK Tenis Rohatsko
0:9
2:18
31:114
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
14
Sokol Říčany B TK Radošovice C
7:2
14:6
109:73
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
19
TK Radošovice C TK Mnichovo Hradiště
0:9
0:18
49:109
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
23
LTC Mladá Boleslav z.s. TK Radošovice C
0:0
 
 
 
7
22.06.2024 NT 29.06.
26
TK Radošovice C Slavoj Žiželice
0:0
 
 
 

Soupiska TK Radošovice C

jméno
nar.
BH
1
Luňák Maxim (H)
20.12.2007
662
4
2
Barták Antonín
27.01.2003
1029
1
3
Olšák Petr
22.09.1982
1029
1
4
Nehasil Marek
11.04.1989
1029
1
5
Toman Kryštof (H)
14.01.2004
1029
1
6
Nekovář Max (H)
29.09.2009
1029
1
7
Macinauer Dan
11.03.2009
1029
1
8
Pelant Marek
09.12.2005
1029
1
9
Kulhánek Martin
10.07.2002
1029
1
10
Bubák Zdeněk
31.01.1966
1029
1
11
Toman Karel (H)
07.05.2011
1029
1
12
Nehasil Libor
28.06.1966
1029
1
21
Kubíková Lucie Marie (H)
04.09.2003
469
4
22
Hozmanová Vanessa
03.02.2003
506
4
23
Žaludová Kateřina
24.11.1981
616
4
24
Čumpelíková Karolína (H)
28.08.2005
773
3
25
Hradilová Lucie
15.09.2006
828
3
26
Yan Isabella Ruyu (Z)
06.09.2011
927
1
27
Švejdová Johana
24.07.2000
927
1
28
Spanilá Jana
12.09.1977
927
1
Kapitán družstva TK Radošovice C
Příjmení a jméno: Pelant Tomáš
Telefon: 736489252
E-mail: pelant.tomas@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TK Radošovice C
Příjmení a jméno: Kulhánek Martin
Telefon: 604222891
E-mail: pelant.tomas@seznam.cz