Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod B
Tisknout
4
1
31:14
64:34
490:352
9
2
Lokomotiva Nymburk
Tisknout
4
0
25:11
54:27
401:282
8
3
Sokol Říčany B
Tisknout
3
1
21:15
47:34
365:312
7
4
LTC Mladá Boleslav z.s.
Tisknout
3
1
21:15
44:35
346:320
7
5
SK Tenis Rohatsko
Tisknout
2
2
22:14
49:34
399:326
6
6
Slavoj Žiželice
Tisknout
1
4
21:24
50:51
446:442
6
7
TK Mnichovo Hradiště
Tisknout
1
4
16:29
34:62
338:479
6
8
TK Radošovice C
Tisknout
0
5
5:40
15:80
254:526
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
Slavoj Český Brod B TK Mnichovo Hradiště
8:1
16:3
106:34
Zápis o utkání - oficiální
2
LTC Mladá Boleslav z.s. Sokol Říčany B
4:5
8:11
65:82
Zápis o utkání - oficiální
3
Slavoj Žiželice SK Tenis Rohatsko
4:5
9:11
95:103
Zápis o utkání - oficiální
4
Lokomotiva Nymburk TK Radošovice C
7:2
14:4
93:57
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
5
TK Radošovice C Slavoj Český Brod B
1:8
3:16
44:101
Zápis o utkání - oficiální
6
SK Tenis Rohatsko Lokomotiva Nymburk
4:5
9:12
79:97
Zápis o utkání - oficiální
7
Sokol Říčany B Slavoj Žiželice
6:3
13:7
92:73
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Mnichovo Hradiště LTC Mladá Boleslav z.s.
2:7
4:15
63:104
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
9
Slavoj Český Brod B LTC Mladá Boleslav z.s.
4:5
9:10
87:91
Zápis o utkání - oficiální
10
Slavoj Žiželice TK Mnichovo Hradiště
7:2
16:4
110:68
Zápis o utkání - oficiální
11
Lokomotiva Nymburk Sokol Říčany B
6:3
13:9
101:82
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Radošovice C SK Tenis Rohatsko
0:9
2:18
31:114
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
13
SK Tenis Rohatsko Slavoj Český Brod B
4:5
11:11
103:103
Zápis o utkání - oficiální
14
Sokol Říčany B TK Radošovice C
7:2
14:6
109:73
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Mnichovo Hradiště Lokomotiva Nymburk
2:7
5:15
64:110
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Mladá Boleslav z.s. Slavoj Žiželice
5:4
11:11
86:88
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
17
Slavoj Český Brod B Slavoj Žiželice
6:3
12:7
93:80
Zápis o utkání - oficiální
18
Lokomotiva Nymburk LTC Mladá Boleslav z.s.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
19
TK Radošovice C TK Mnichovo Hradiště
0:9
0:18
49:109
Zápis o utkání - oficiální
20
SK Tenis Rohatsko Sokol Říčany B
0:0
 
 
 
6
15.06.2024 NT 23.06.
21
Sokol Říčany B Slavoj Český Brod B
0:0
 
 
 
22
TK Mnichovo Hradiště SK Tenis Rohatsko
0:0
 
 
 
23
LTC Mladá Boleslav z.s. TK Radošovice C
0:0
 
 
 
24
Slavoj Žiželice Lokomotiva Nymburk
0:0
 
 
 
7
22.06.2024 NT 29.06.
25
Slavoj Český Brod B Lokomotiva Nymburk
0:0
 
 
 
26
TK Radošovice C Slavoj Žiželice
0:0
 
 
 
27
SK Tenis Rohatsko LTC Mladá Boleslav z.s.
0:0
 
 
 
28
Sokol Říčany B TK Mnichovo Hradiště
0:0