Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Benešov
Tisknout
6
0
36:18
76:45
609:486
12
2
TO SK Mělník B
Tisknout
5
1
40:14
82:31
571:367
11
3
LTC Řevnice
Tisknout
4
2
24:30
55:65
492:539
10
4
Tenis Dobříš
Tisknout
3
3
34:20
72:46
560:433
9
5
Tenisový klub Černošice
Tisknout
3
3
30:24
67:55
571:504
9
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
3
28:26
62:58
562:563
9
7
TK SK Kladno, z.s.
Tisknout
0
6
15:39
32:82
367:589
6
8
LTC Rudná A
Tisknout
0
6
9:45
26:90
390:641
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
LTC Rudná A Tenis Dobříš
2:7
5:15
59:103
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
5
TK Benešov LTC Rudná A
7:2
15:5
111:81
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
9
LTC Rudná A Sportclub Řevnice, z.s.
0:9
2:16
44:106
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
13
TO SK Mělník B LTC Rudná A
9:0
18:0
109:54
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
17
LTC Rudná A LTC Řevnice
3:6
9:12
92:106
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
21
Tenisový klub Černošice LTC Rudná A
7:2
14:5
106:60
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024 NT 29.06.
25
LTC Rudná A TK SK Kladno, z.s.
0:0
 
 
 

Soupiska LTC Rudná A

jméno
nar.
BH
1
Sýkora Martin
16.12.1989
965
3
2
Mlíkovský David
11.02.1996
988
3
3
Jiras Zbyněk
14.08.1975
474
4
4
Brož Dominik
27.05.2004
568
4
5
Zenker Jakub
28.05.1996
1029
1
6
Jiras Martin
12.02.1999
1029
1
7
Hotovec Petr
12.09.1970
1029
1
8
Unzeitig Jiří
07.08.1971
1029
1
21
Mrázová Pavla
24.05.1964
179
9
22
Hlaváčová Kristýna (H)
05.03.2001
734
3
23
Heclová Tereza
25.05.1979
927
1
Kapitán družstva LTC Rudná A
Příjmení a jméno: Unzeitig Jiří Ing
Telefon: +420724623428
E-mail: jiriunzeitig@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva LTC Rudná A
Příjmení a jméno: Jiras Zbyněk
Telefon: +420737256524
E-mail: jiras.tami@seznam.cz