Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

31 Středočeská liga staršího žactva

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Dobříš
Tisknout
5
0
43:2
87:8
563:228
10
2
Pliskova Tennis Academy-Říčany
Tisknout
5
0
42:3
86:9
555:237
10
3
Slavoj Český Brod
Tisknout
4
1
32:13
66:34
484:366
9
4
TK Neridé
Tisknout
2
3
25:20
53:40
436:371
7
5
TK SC Mladá Boleslav
Tisknout
2
2
14:22
30:49
297:384
6
6
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
4
11:34
29:70
365:504
6
7
TK Čelákovice
Tisknout
0
5
3:42
8:84
183:535
5
8
LTC Houšťka
Tisknout
0
4
1:35
5:70
178:436
4

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
4
Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Neridé
9:0
18:1
114:57
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
5
TK Neridé Slavoj Český Brod
4:5
10:10
84:75
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
12
TK Neridé LTC Houšťka
8:1
16:2
109:57
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
14
TK SC Mladá Boleslav TK Neridé
5:4
10:8
81:74
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
19
TK Neridé TK Čelákovice
9:0
18:0
112:44
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
23
Lokomotiva Beroun TK Neridé
0:0
 
 
 
7
22.06.2024 NT 29.06.
26
TK Neridé Tenis Dobříš
0:0
 
 
 

Soupiska TK Neridé

jméno
nar.
BH
1
Poddaný Patrik
07.09.2011
109
15
2
Dvořák Jonáš
09.05.2011
250
9
3
Dušek Lukáš
30.10.2011
420
4
4
Svoboda Filip
16.10.2011
580
4
5
Štěpánek Adam
21.09.2012
653
3
6
Langr Štěpán
09.02.2011
710
3
7
Pasák Richard
14.07.2012
896
1
21
Datlová Tina
07.10.2011
116
12
22
Suchánková Nikol
22.08.2012
153
9
23
Polnicka Sofie
17.02.2011
164
9
24
Hašková Jana Anna
26.06.2013
727
1
25
Wasserburger Sofie
06.11.2013
727
1
Kapitán družstva TK Neridé
Příjmení a jméno: Jiroušek Roman
Telefon: 603203842
E-mail: r.jirousek@centrum.cz
Zástupce kapitána družstva TK Neridé
Příjmení a jméno: Bezemek Petr
Telefon: 702034617
E-mail: brasulik@seznam.cz