Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

31 Středočeská liga staršího žactva

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Dobříš
Tisknout
5
0
43:2
87:8
563:228
10
2
Pliskova Tennis Academy-Říčany
Tisknout
5
0
42:3
86:9
555:237
10
3
Slavoj Český Brod
Tisknout
4
1
32:13
66:34
484:366
9
4
TK SC Mladá Boleslav
Tisknout
3
2
19:26
41:58
376:464
8
5
TK Neridé
Tisknout
2
3
25:20
53:40
436:371
7
6
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
4
11:34
29:70
365:504
6
7
LTC Houšťka
Tisknout
0
5
5:40
14:81
258:515
5
8
TK Čelákovice
Tisknout
0
5
3:42
8:84
183:535
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
Slavoj Český Brod TK Čelákovice
9:0
18:1
118:35
Zápis o utkání - oficiální
2
Lokomotiva Beroun TK SC Mladá Boleslav
4:5
10:11
92:90
Zápis o utkání - oficiální
3
Tenis Dobříš LTC Houšťka
9:0
18:0
108:27
Zápis o utkání - oficiální
4
Pliskova Tennis Academy-Říčany TK Neridé
9:0
18:1
114:57
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
5
TK Neridé Slavoj Český Brod
4:5
10:10
84:75
Zápis o utkání - oficiální
6
LTC Houšťka Pliskova Tennis Academy-Říčany
0:9
0:18
34:110
Zápis o utkání - oficiální
7
TK SC Mladá Boleslav Tenis Dobříš
1:8
3:17
60:112
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Čelákovice Lokomotiva Beroun
3:6
6:12
53:85
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
9
Slavoj Český Brod Lokomotiva Beroun
8:1
17:4
122:78
Zápis o utkání - oficiální
10
Tenis Dobříš TK Čelákovice
9:0
18:0
108:16
Zápis o utkání - oficiální
11
Pliskova Tennis Academy-Říčany TK SC Mladá Boleslav
6:3
14:6
106:66
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Neridé LTC Houšťka
8:1
16:2
109:57
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
13
LTC Houšťka Slavoj Český Brod
0:9
3:18
60:109
Zápis o utkání - oficiální
14
TK SC Mladá Boleslav TK Neridé
5:4
10:8
81:74
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Čelákovice Pliskova Tennis Academy-Říčany
0:9
1:18
35:112
Zápis o utkání - oficiální
16
Lokomotiva Beroun Tenis Dobříš
0:9
2:18
65:126
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
17
Slavoj Český Brod Tenis Dobříš
1:8
3:16
60:109
Zápis o utkání - oficiální
18
Pliskova Tennis Academy-Říčany Lokomotiva Beroun
9:0
18:1
113:45
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Neridé TK Čelákovice
9:0
18:0
112:44
Zápis o utkání - oficiální
20
LTC Houšťka TK SC Mladá Boleslav
4:5
9:11
80:79
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
21
TK SC Mladá Boleslav Slavoj Český Brod
0:0
 
 
 
22
TK Čelákovice LTC Houšťka
0:0
 
 
 
23
Lokomotiva Beroun TK Neridé
0:0
 
 
 
24
Tenis Dobříš Pliskova Tennis Academy-Říčany
0:0
 
 
 
7
22.06.2024 NT 29.06.
25
Slavoj Český Brod Pliskova Tennis Academy-Říčany
0:0
 
 
 
26
TK Neridé Tenis Dobříš
0:0
 
 
 
27
LTC Houšťka Lokomotiva Beroun
0:0
 
 
 
28
TK SC Mladá Boleslav TK Čelákovice
0:0