Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

11. 3.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Pála Vízner Tennis z.s. A
Tisknout
6
0
40:14
85:34
625:401
12
2
SK Újezd Praha 4, z.s. -ETM
Tisknout
5
1
42:12
90:31
639:376
11
3
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
Tisknout
4
2
34:20
74:43
560:423
10
4
TK EMA o.s. A
Tisknout
3
3
30:24
60:61
488:552
9
5
TJ TK Březiněves
Tisknout
3
2
31:14
67:33
494:393
8
6
SK Kamínka 1986, z.s.
Tisknout
1
5
9:45
27:90
401:618
7
7
SK HAMR, z.s. D
Tisknout
1
4
14:31
33:69
375:516
6
8
Sokol Dolní Počernice z.s. B
Tisknout
0
6
7:47
21:96
332:635
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
1
SK Kamínka 1986, z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
2:7
5:14
64:97
Zápis o utkání - oficiální
2
Sokol Dolní Počernice z.s. B SK HAMR, z.s. D
3:6
8:12
79:95
Zápis o utkání - oficiální
3
SK Újezd Praha 4, z.s. -ETM Pála Vízner Tennis z.s. A
4:5
10:11
91:96
Zápis o utkání - oficiální
4
TK EMA o.s. A TJ TK Březiněves
4:5
9:13
79:99
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
5
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B TK EMA o.s. A
7:2
16:2
100:43
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ TK Březiněves SK Újezd Praha 4, z.s. -ETM
4:5
8:13
88:113
Zápis o utkání - oficiální
7
Pála Vízner Tennis z.s. A Sokol Dolní Počernice z.s. B
8:1
17:2
111:25
Zápis o utkání - oficiální
8
SK HAMR, z.s. D SK Kamínka 1986, z.s.
3:6
7:14
73:108
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024
9
SK HAMR, z.s. D Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
3:6
7:13
69:101
Zápis o utkání - oficiální
10
SK Kamínka 1986, z.s. Pála Vízner Tennis z.s. A
0:9
0:18
46:108
Zápis o utkání - oficiální
11
Sokol Dolní Počernice z.s. B TJ TK Březiněves
0:9
1:18
54:108
Zápis o utkání - oficiální
12
SK Újezd Praha 4, z.s. -ETM TK EMA o.s. A
9:0
18:1
115:44
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
13
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B SK Újezd Praha 4, z.s. -ETM
3:6
7:13
63:88
Zápis o utkání - oficiální
14
TK EMA o.s. A Sokol Dolní Počernice z.s. B
7:2
15:5
97:71
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ TK Březiněves SK Kamínka 1986, z.s.
9:0
18:0
109:52
Zápis o utkání - oficiální
16
Pála Vízner Tennis z.s. A SK HAMR, z.s. D
7:2
16:4
115:61
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024
17
Pála Vízner Tennis z.s. A Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
6:3
13:8
100:88
Zápis o utkání - oficiální
18
SK HAMR, z.s. D TJ TK Březiněves
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
19
SK Kamínka 1986, z.s. TK EMA o.s. A
1:8
6:15
90:112
Zápis o utkání - oficiální
20
Sokol Dolní Počernice z.s. B SK Újezd Praha 4, z.s. -ETM
0:9
2:18
44:113
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024
21
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B Sokol Dolní Počernice z.s. B
8:1
16:3
111:59
Zápis o utkání - oficiální
22
SK Újezd Praha 4, z.s. -ETM SK Kamínka 1986, z.s.
9:0
18:2
119:41
Zápis o utkání - oficiální
23
TK EMA o.s. A SK HAMR, z.s. D
9:0
18:3
113:77
Zápis o utkání - oficiální
24
TJ TK Březiněves Pála Vízner Tennis z.s. A
4:5
10:10
90:95
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024
25
TJ TK Březiněves Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
0:0
 
 
 
26
Pála Vízner Tennis z.s. A TK EMA o.s. A
0:0
 
 
 
27
SK HAMR, z.s. D SK Újezd Praha 4, z.s. -ETM
0:0
 
 
 
28
SK Kamínka 1986, z.s. Sokol Dolní Počernice z.s. B
0:0