Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

06. 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Radlice z.s. B
Tisknout
6
1
47:16
98:38
703:424
13
2
LOB S.A. Bohnice, z.s. B
Tisknout
6
1
40:23
87:53
658:497
13
3
SK Meteor Praha B
Tisknout
4
3
33:30
72:67
569:603
11
4
TC ESO Praha z.s. A
Tisknout
4
3
32:31
72:64
597:559
11
5
SK Satalice A
Tisknout
4
2
29:25
62:56
532:498
10
6
LTC Podolí Praha
Tisknout
1
6
22:41
48:88
504:682
8
7
TK Hovorčovice
Tisknout
1
6
19:44
45:90
450:636
8
8
TK LTC 1927 Praha-Michle,z.s. A
Tisknout
1
5
21:33
45:73
449:563
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024
9
TC ESO Praha z.s. A SK Meteor Praha B
2:7
7:14
75:88
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Baudyš Robin
3
Nuc Petr
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Šidlík David
3
Cais Pavel
1
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Benáčková Veronika
3
Petrásek Anna Marie
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
4.
Kubátová Nataly
1
Dejmková Anna
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Dostál Adam
1
Matoušek Václav
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Uhrín Patrik
1
Klíma Max
1
6:2
2:6
3:6
11
14
1
2
0
1
7.
Mabouka Sofia (EU)
Kubátová Nataly
1
1
Petrásek Anna Marie
Dejmková Anna
1
1
6:2
5:7
0:1
11
10
1
2
0
1
8.
Šidlík David
Uhrín Patrik
3
1
Klíma Max
Nuc Petr
1
1
5:7
7:5
0:1
12
13
1
2
0
1
9.
Baudyš Robin
Dostál Adam
3
1
Cais Pavel
Holík František
1
1
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
               
75
88
7
14
2
7

Soupiska TC ESO Praha z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Baudyš Robin
22.02.1985
924
3
2
Chipashvili Giorgi (Z)
04.02.2007
774
3
3
Šidlík David
09.06.2004
965
3
4
Tocháček Marek
26.06.2002
1029
1
5
Dostál Adam
11.05.2006
1029
1
6
Uhrín Patrik
15.03.1996
1029
1
7
Janoštík Lukáš
02.02.2008
1029
1
8
Kusák Jan
16.08.2006
1029
1
9
Milický Ondřej
29.03.2002
1029
1
10
Červinka Bruno
02.06.2005
1029
1
21
Benáčková Veronika
22.06.2009
641
3
22
Ružičová Daniela
19.03.2002
927
1
23
Pavlásková Lada (H)
16.04.1998
927
1
24
Kubátová Nataly
17.10.2008
927
1
25
Kulhánková Klára
18.05.2003
927
1
26
Follprechtova Karolina
17.10.2002
927
1
27
Mabouka Sofia (EU)
13.03.2012
927
1
28
Juránková Karolína
17.11.2012
927
1

Soupiska SK Meteor Praha B

jméno
nar.
BH
1
Eversfield Thomas (H)
07.01.2009
1029
1
2
Pinta Josef
01.12.1982
1029
1
3
Nuc Petr
21.09.1977
1029
1
4
Kovář Josef
21.10.2010
1029
1
5
Cais Pavel
28.03.1975
1029
1
6
Holík František
28.12.1974
1029
1
7
Velík Radek
04.02.1978
1029
1
8
Velek Matěj
17.06.2005
1029
1
9
Pařízek Vítězslav
13.01.1957
1029
1
10
Vondráček Jiří
28.07.1971
1029
1
11
Matoušek Václav
28.06.2005
1029
1
12
Klíma Max
24.01.2008
1029
1
21
Petrásek Anna Marie
03.12.2009
927
1
22
Bilous Margarita
02.04.2012
927
1
23
Skriplenok Alina (Z)
22.04.2008
927
1
24
Matoušková Anna
28.03.2008
927
1
25
Dejmková Anna
04.01.2006
927
1
26
Klofáčová Svatava
10.01.1975
927
1
27
Němečková Viktorie
03.05.2009
927
1
28
Caisová Helena
27.01.1998
927
1