Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

06. 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Radlice z.s. B
Tisknout
6
0
44:10
92:26
628:340
12
2
LOB S.A. Bohnice, z.s. B
Tisknout
5
1
33:21
72:48
555:444
11
3
SK Satalice A
Tisknout
4
2
29:25
62:56
532:498
10
4
SK Meteor Praha B
Tisknout
3
3
27:27
58:60
460:518
9
5
TC ESO Praha z.s. A
Tisknout
3
3
26:28
60:58
513:484
9
6
TK LTC 1927 Praha-Michle,z.s. A
Tisknout
1
5
21:33
45:73
449:563
7
7
LTC Podolí Praha
Tisknout
1
5
19:35
41:74
419:573
7
8
TK Hovorčovice
Tisknout
1
5
17:37
40:75
397:533
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024
7
LOB S.A. Bohnice, z.s. B SK Satalice A
5:4
11:10
99:85
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kuneš Filip
3
Pokorný Daniel
1
6:2
5:7
6:1
17
10
2
1
1
0
2.
Plůcha Martin
1
Pavlů Karel
1
6:4
6:7
4:6
16
17
1
2
0
1
3.
Mayor Daniela (Z)
1
Martincová Ester (H)
4
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Wágnerova Kristyna (H)
1
Martincová Denisa (H)
1
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
5.
Brettl Tobiáš
1
Martinec Jan
1
6:2
7:6
 
13
8
2
0
1
0
6.
Horák Adam
1
Hoffman Jonáš
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Mayor Daniela (Z)
Wágnerova Kristyna (H)
1
1
Martincová Ester (H)
Martincová Denisa (H)
4
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Kuneš Filip
Horák Adam
3
1
Pokorný Daniel
Hoffman Jonáš
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
9.
Brettl Tobiáš
Plůcha Martin
1
1
Martinec Jan
Pavlů Karel
1
1
4:6
6:2
1:0
11
8
2
1
1
0
               
99
85
11
10
5
4

Soupiska LOB S.A. Bohnice, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Růžek Filip (H)
27.07.2006
548
4
2
Kuneš Filip
30.09.1993
871
3
3
Plůcha Martin
27.06.1986
1029
1
4
Agovič Semi
11.06.2003
1029
1
5
Surovčík Roman
30.01.1972
1029
1
6
Severýn Václav
19.06.2008
1029
1
7
Brettl Tobiáš
07.05.2009
1029
1
8
Nohejl Tomáš
01.02.2009
1029
1
9
Horák Adam
14.05.2008
1029
1
10
Průša Kamil
26.09.1974
1029
1
11
Vitásek Ondřej
07.11.2005
1029
1
12
Holý Matěj (H)
19.10.2007
1029
1
21
Dirlbeck Isabelle
11.05.2008
773
3
22
Mayor Daniela (Z)
16.02.2009
927
1
23
Mayor Anhelina (Z)
12.12.2007
927
1
24
Ondráčková Kateřina
05.06.2007
927
1
25
Agovič Lejla
11.06.2003
927
1
26
Wágnerova Kristyna (H)
11.06.2008
927
1
27
Opletalová Emma
16.03.2006
927
1
28
Opletalová Anna
08.04.2008
927
1

Soupiska SK Satalice A

jméno
nar.
BH
1
Pokorný Daniel
26.10.1988
1029
1
2
Mocek Petr
06.06.1988
1029
1
3
Pavlů Karel
13.04.1982
1029
1
4
Bohdanecký Michal
07.07.1975
1029
1
5
Škréta Martin
15.05.1975
1029
1
6
Jedlička Tomáš
16.01.1987
1029
1
7
Martinec Jan
07.07.1974
1029
1
8
Švejda Pavel
21.06.1977
1029
1
9
Halík Martin
16.01.1973
1029
1
10
Dvořák Šimon
01.08.2006
1029
1
11
Hoffman Jonáš
27.09.2006
1029
1
12
Kroj Jan
23.09.2007
1029
1
21
Martincová Ester (H)
27.02.2007
443
4
22
Novotná Zuzana
08.06.1994
927
1
23
Martincová Denisa (H)
04.09.2009
927
1
24
Bíšková Aneta
12.11.2002
927
1
25
Martináková Pavla (H)
21.08.1992
927
1
26
Horčičková Viktorie
07.10.2007
927
1
27
Schnedörflerová Nicol
26.08.2008
927
1
28
Matrasová Anna
18.08.2006
927
1