Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

06. 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LOB S.A. Bohnice, z.s. B
Tisknout
4
1
27:18
58:41
438:360
9
2
TJ Radlice z.s. B
Tisknout
4
0
31:5
65:16
423:210
8
3
SK Meteor Praha B
Tisknout
3
2
23:22
50:49
395:420
8
4
SK Satalice A
Tisknout
3
1
21:15
45:36
362:334
7
5
TC ESO Praha z.s. A
Tisknout
2
3
19:26
46:54
413:421
7
6
TK LTC 1927 Praha-Michle,z.s. A
Tisknout
1
4
19:26
41:58
391:457
6
7
LTC Podolí Praha
Tisknout
1
4
16:29
34:60
335:456
6
8
TK Hovorčovice
Tisknout
1
4
15:30
36:61
334:433
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
3
TJ Radlice z.s. B LOB S.A. Bohnice, z.s. B
6:3
15:8
107:71
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sosna Mojmír
3
Růžek Filip (H)
4
1:6
6:2
4:6
11
14
1
2
0
1
2.
Lukášek Daniel
3
Kuneš Filip
3
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
3.
Hůlková Amálie
6
Mayor Daniela (Z)
1
6:3
3:6
6:0
15
9
2
1
1
0
4.
Kvochová Kristýna
1
Ondráčková Kateřina
1
5:7
6:1
3:6
14
14
1
2
0
1
5.
Voříšek Martin
1
Brettl Tobiáš
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
6.
Langer David
1
Nohejl Tomáš
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
7.
Hůlková Amálie
Kvochová Kristýna
6
1
Mayor Daniela (Z)
Ondráčková Kateřina
1
1
6:2
3:6
0:1
9
9
1
2
0
1
8.
Sosna Mojmír
Langer David
3
1
Růžek Filip (H)
Brettl Tobiáš
4
1
6:2
3:6
1:0
10
8
2
1
1
0
9.
Svoboda Šimon
Lukášek Daniel
12
3
Kuneš Filip
Nohejl Tomáš
3
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
107
71
15
8
6
3

Soupiska TJ Radlice z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Svoboda Šimon
26.09.2000
162
12
2
Sosna Mojmír
27.07.1984
988
3
3
Lukášek Daniel
22.08.2002
822
3
4
Braun Tomáš
22.04.1989
1029
1
5
Voříšek Martin
24.11.1978
1029
1
6
Langer David
14.04.1983
1029
1
7
Landa Pavel
29.04.1980
1029
1
21
Kasková Valentýna
05.08.2005
282
6
22
Hůlková Amálie
17.04.2008
310
6
23
Třešková Kristýna
06.09.1993
875
3
24
Nápravníková Tereza
26.02.2003
658
3
25
Kvochová Kristýna
05.02.2000
927
1
26
Horálková Veronika
02.07.2000
927
1

Soupiska LOB S.A. Bohnice, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Růžek Filip (H)
27.07.2006
548
4
2
Kuneš Filip
30.09.1993
871
3
3
Plůcha Martin
27.06.1986
1029
1
4
Agovič Semi
11.06.2003
1029
1
5
Surovčík Roman
30.01.1972
1029
1
6
Severýn Václav
19.06.2008
1029
1
7
Brettl Tobiáš
07.05.2009
1029
1
8
Nohejl Tomáš
01.02.2009
1029
1
9
Horák Adam
14.05.2008
1029
1
10
Průša Kamil
26.09.1974
1029
1
11
Vitásek Ondřej
07.11.2005
1029
1
12
Holý Matěj (H)
19.10.2007
1029
1
21
Dirlbeck Isabelle
11.05.2008
773
3
22
Mayor Daniela (Z)
16.02.2009
927
1
23
Mayor Anhelina (Z)
12.12.2007
927
1
24
Ondráčková Kateřina
05.06.2007
927
1
25
Agovič Lejla
11.06.2003
927
1
26
Wágnerova Kristyna (H)
11.06.2008
927
1
27
Opletalová Emma
16.03.2006
927
1
28
Opletalová Anna
08.04.2008
927
1