Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

06. 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Radlice z.s. B
Tisknout
6
0
44:10
92:26
628:340
12
2
LOB S.A. Bohnice, z.s. B
Tisknout
5
1
33:21
72:48
555:444
11
3
SK Satalice A
Tisknout
4
2
29:25
62:56
532:498
10
4
SK Meteor Praha B
Tisknout
3
3
27:27
58:60
460:518
9
5
TC ESO Praha z.s. A
Tisknout
3
3
26:28
60:58
513:484
9
6
TK LTC 1927 Praha-Michle,z.s. A
Tisknout
1
5
21:33
45:73
449:563
7
7
LTC Podolí Praha
Tisknout
1
5
19:35
41:74
419:573
7
8
TK Hovorčovice
Tisknout
1
5
17:37
40:75
397:533
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
01.06.2024
20
SK Satalice A TJ Radlice z.s. B
3:6
6:12
72:99
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pokorný Daniel
1
Svoboda Šimon
12
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Mocek Petr
1
Sosna Mojmír
3
5:7
6:7
 
11
14
0
2
0
1
3.
Pavlů Karel
1
Lukášek Daniel
3
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Martinec Jan
1
Langer David
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
5.
Bíšková Aneta
1
Hůlková Amálie
6
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Martináková Pavla (H)
1
Třešková Kristýna
3
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Bíšková Aneta
Martináková Pavla (H)
1
1
Hůlková Amálie
Třešková Kristýna
6
3
7:6
6:2
 
13
8
2
0
1
0
8.
Pokorný Daniel
Mocek Petr
1
1
Sosna Mojmír
Lukášek Daniel
3
3
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
9.
Pavlů Karel
Martinec Jan
1
1
Langer David
Svoboda Šimon
1
12
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
               
72
99
6
12
3
6

Soupiska SK Satalice A

jméno
nar.
BH
1
Pokorný Daniel
26.10.1988
1029
1
2
Mocek Petr
06.06.1988
1029
1
3
Pavlů Karel
13.04.1982
1029
1
4
Bohdanecký Michal
07.07.1975
1029
1
5
Škréta Martin
15.05.1975
1029
1
6
Jedlička Tomáš
16.01.1987
1029
1
7
Martinec Jan
07.07.1974
1029
1
8
Švejda Pavel
21.06.1977
1029
1
9
Halík Martin
16.01.1973
1029
1
10
Dvořák Šimon
01.08.2006
1029
1
11
Hoffman Jonáš
27.09.2006
1029
1
12
Kroj Jan
23.09.2007
1029
1
21
Martincová Ester (H)
27.02.2007
443
4
22
Novotná Zuzana
08.06.1994
927
1
23
Martincová Denisa (H)
04.09.2009
927
1
24
Bíšková Aneta
12.11.2002
927
1
25
Martináková Pavla (H)
21.08.1992
927
1
26
Horčičková Viktorie
07.10.2007
927
1
27
Schnedörflerová Nicol
26.08.2008
927
1
28
Matrasová Anna
18.08.2006
927
1

Soupiska TJ Radlice z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Svoboda Šimon
26.09.2000
162
12
2
Sosna Mojmír
27.07.1984
988
3
3
Lukášek Daniel
22.08.2002
822
3
4
Braun Tomáš
22.04.1989
1029
1
5
Voříšek Martin
24.11.1978
1029
1
6
Langer David
14.04.1983
1029
1
7
Landa Pavel
29.04.1980
1029
1
21
Kasková Valentýna
05.08.2005
282
6
22
Hůlková Amálie
17.04.2008
310
6
23
Třešková Kristýna
06.09.1993
875
3
24
Nápravníková Tereza
26.02.2003
658
3
25
Kvochová Kristýna
05.02.2000
927
1
26
Horálková Veronika
02.07.2000
927
1