Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

06. 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Radlice z.s. B
Tisknout
6
0
44:10
92:26
628:340
12
2
LOB S.A. Bohnice, z.s. B
Tisknout
5
1
33:21
72:48
555:444
11
3
SK Satalice A
Tisknout
4
2
29:25
62:56
532:498
10
4
SK Meteor Praha B
Tisknout
3
3
27:27
58:60
460:518
9
5
TC ESO Praha z.s. A
Tisknout
3
3
26:28
60:58
513:484
9
6
TK LTC 1927 Praha-Michle,z.s. A
Tisknout
1
5
21:33
45:73
449:563
7
7
LTC Podolí Praha
Tisknout
1
5
19:35
41:74
419:573
7
8
TK Hovorčovice
Tisknout
1
5
17:37
40:75
397:533
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024
16
LOB S.A. Bohnice, z.s. B TC ESO Praha z.s. A
7:2
14:5
94:54
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kuneš Filip
3
Baudyš Robin
3
2:6
6:4
6:1
14
11
2
1
1
0
2.
Severýn Václav
1
Šidlík David
3
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
3.
Mayor Daniela (Z)
1
Kubátová Nataly
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
4.
Mayor Anhelina (Z)
1
Follprechtova Karolina
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Nohejl Tomáš
1
Dostál Adam
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Horák Adam
1
Uhrín Patrik
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Mayor Daniela (Z)
Mayor Anhelina (Z)
1
1
Kubátová Nataly
Follprechtova Karolina
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Kuneš Filip
Agovič Semi
3
1
Baudyš Robin
Šidlík David
3
3
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
9.
Severýn Václav
Horák Adam
1
1
Dostál Adam
Uhrín Patrik
1
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
               
94
54
14
5
7
2

Soupiska LOB S.A. Bohnice, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Růžek Filip (H)
27.07.2006
548
4
2
Kuneš Filip
30.09.1993
871
3
3
Plůcha Martin
27.06.1986
1029
1
4
Agovič Semi
11.06.2003
1029
1
5
Surovčík Roman
30.01.1972
1029
1
6
Severýn Václav
19.06.2008
1029
1
7
Brettl Tobiáš
07.05.2009
1029
1
8
Nohejl Tomáš
01.02.2009
1029
1
9
Horák Adam
14.05.2008
1029
1
10
Průša Kamil
26.09.1974
1029
1
11
Vitásek Ondřej
07.11.2005
1029
1
12
Holý Matěj (H)
19.10.2007
1029
1
21
Dirlbeck Isabelle
11.05.2008
773
3
22
Mayor Daniela (Z)
16.02.2009
927
1
23
Mayor Anhelina (Z)
12.12.2007
927
1
24
Ondráčková Kateřina
05.06.2007
927
1
25
Agovič Lejla
11.06.2003
927
1
26
Wágnerova Kristyna (H)
11.06.2008
927
1
27
Opletalová Emma
16.03.2006
927
1
28
Opletalová Anna
08.04.2008
927
1

Soupiska TC ESO Praha z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Baudyš Robin
22.02.1985
924
3
2
Chipashvili Giorgi (Z)
04.02.2007
774
3
3
Šidlík David
09.06.2004
965
3
4
Tocháček Marek
26.06.2002
1029
1
5
Dostál Adam
11.05.2006
1029
1
6
Uhrín Patrik
15.03.1996
1029
1
7
Janoštík Lukáš
02.02.2008
1029
1
8
Kusák Jan
16.08.2006
1029
1
9
Milický Ondřej
29.03.2002
1029
1
10
Červinka Bruno
02.06.2005
1029
1
21
Benáčková Veronika
22.06.2009
641
3
22
Ružičová Daniela
19.03.2002
927
1
23
Pavlásková Lada (H)
16.04.1998
927
1
24
Kubátová Nataly
17.10.2008
927
1
25
Kulhánková Klára
18.05.2003
927
1
26
Follprechtova Karolina
17.10.2002
927
1
27
Mabouka Sofia (EU)
13.03.2012
927
1
28
Juránková Karolína
17.11.2012
927
1