Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

06. 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LOB S.A. Bohnice, z.s. B
Tisknout
4
1
27:18
58:41
438:360
9
2
TJ Radlice z.s. B
Tisknout
4
0
31:5
65:16
423:210
8
3
SK Meteor Praha B
Tisknout
3
2
23:22
50:49
395:420
8
4
SK Satalice A
Tisknout
3
1
21:15
45:36
362:334
7
5
TC ESO Praha z.s. A
Tisknout
2
3
19:26
46:54
413:421
7
6
TK LTC 1927 Praha-Michle,z.s. A
Tisknout
1
4
19:26
41:58
391:457
6
7
LTC Podolí Praha
Tisknout
1
4
16:29
34:60
335:456
6
8
TK Hovorčovice
Tisknout
1
4
15:30
36:61
334:433
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024
13
SK Meteor Praha B TJ Radlice z.s. B
0:9
2:18
52:114
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pinta Josef
1
Svoboda Šimon
12
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Nuc Petr
1
Sosna Mojmír
3
6:7
6:7
 
12
14
0
2
0
1
3.
Petrásek Anna Marie
1
Kasková Valentýna
6
2:6
6:3
2:6
10
15
1
2
0
1
4.
Skriplenok Alina (Z)
1
Třešková Kristýna
3
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Cais Pavel
1
Lukášek Daniel
3
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Velík Radek
1
Langer David
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Petrásek Anna Marie
Skriplenok Alina (Z)
1
1
Kasková Valentýna
Třešková Kristýna
6
3
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Pinta Josef
Velík Radek
1
1
Svoboda Šimon
Sosna Mojmír
12
3
1:6
7:5
0:1
8
12
1
2
0
1
9.
Nuc Petr
Klíma Max
1
1
Langer David
Voříšek Martin
1
1
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
               
52
114
2
18
0
9

Soupiska SK Meteor Praha B

jméno
nar.
BH
1
Eversfield Thomas (H)
07.01.2009
1029
1
2
Pinta Josef
01.12.1982
1029
1
3
Nuc Petr
21.09.1977
1029
1
4
Kovář Josef
21.10.2010
1029
1
5
Cais Pavel
28.03.1975
1029
1
6
Holík František
28.12.1974
1029
1
7
Velík Radek
04.02.1978
1029
1
8
Velek Matěj
17.06.2005
1029
1
9
Pařízek Vítězslav
13.01.1957
1029
1
10
Vondráček Jiří
28.07.1971
1029
1
11
Matoušek Václav
28.06.2005
1029
1
12
Klíma Max
24.01.2008
1029
1
21
Petrásek Anna Marie
03.12.2009
927
1
22
Bilous Margarita
02.04.2012
927
1
23
Skriplenok Alina (Z)
22.04.2008
927
1
24
Matoušková Anna
28.03.2008
927
1
25
Dejmková Anna
04.01.2006
927
1
26
Klofáčová Svatava
10.01.1975
927
1
27
Němečková Viktorie
03.05.2009
927
1
28
Caisová Helena
27.01.1998
927
1

Soupiska TJ Radlice z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Svoboda Šimon
26.09.2000
162
12
2
Sosna Mojmír
27.07.1984
988
3
3
Lukášek Daniel
22.08.2002
822
3
4
Braun Tomáš
22.04.1989
1029
1
5
Voříšek Martin
24.11.1978
1029
1
6
Langer David
14.04.1983
1029
1
7
Landa Pavel
29.04.1980
1029
1
21
Kasková Valentýna
05.08.2005
282
6
22
Hůlková Amálie
17.04.2008
310
6
23
Třešková Kristýna
06.09.1993
875
3
24
Nápravníková Tereza
26.02.2003
658
3
25
Kvochová Kristýna
05.02.2000
927
1
26
Horálková Veronika
02.07.2000
927
1