Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

06. 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LOB S.A. Bohnice, z.s. B
Tisknout
4
1
27:18
58:41
438:360
9
2
TJ Radlice z.s. B
Tisknout
4
0
31:5
65:16
423:210
8
3
SK Meteor Praha B
Tisknout
3
2
23:22
50:49
395:420
8
4
SK Satalice A
Tisknout
3
1
21:15
45:36
362:334
7
5
TC ESO Praha z.s. A
Tisknout
2
3
19:26
46:54
413:421
7
6
TK LTC 1927 Praha-Michle,z.s. A
Tisknout
1
4
19:26
41:58
391:457
6
7
LTC Podolí Praha
Tisknout
1
4
16:29
34:60
335:456
6
8
TK Hovorčovice
Tisknout
1
4
15:30
36:61
334:433
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024
12
TJ Radlice z.s. B TK Hovorčovice
8:1
16:3
97:34
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Svoboda Šimon
12
Hladík Daniel
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Sosna Mojmír
3
Fojt Matej
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Kasková Valentýna
6
Nýdrlová Eliška
4
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Hůlková Amálie
6
Nová Aneta (H)
3
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
5.
Lukášek Daniel
3
Michna Ondřej
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Langer David
1
Michna Adam
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
7.
Kasková Valentýna
Hůlková Amálie
6
6
Nýdrlová Eliška
Nová Aneta (H)
4
3
0:6
7:5
1:0
8
11
2
1
1
0
8.
Svoboda Šimon
Sosna Mojmír
12
3
Hladík Daniel
Fojt Matej
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
9.
Lukášek Daniel
Langer David
3
1
Michna Ondřej
Michna Adam
1
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
               
97
34
16
3
8
1

Soupiska TJ Radlice z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Svoboda Šimon
26.09.2000
162
12
2
Sosna Mojmír
27.07.1984
988
3
3
Lukášek Daniel
22.08.2002
822
3
4
Braun Tomáš
22.04.1989
1029
1
5
Voříšek Martin
24.11.1978
1029
1
6
Langer David
14.04.1983
1029
1
7
Landa Pavel
29.04.1980
1029
1
21
Kasková Valentýna
05.08.2005
282
6
22
Hůlková Amálie
17.04.2008
310
6
23
Třešková Kristýna
06.09.1993
875
3
24
Nápravníková Tereza
26.02.2003
658
3
25
Kvochová Kristýna
05.02.2000
927
1
26
Horálková Veronika
02.07.2000
927
1

Soupiska TK Hovorčovice

jméno
nar.
BH
1
Svoboda Jan
15.10.1991
1029
1
2
Hladík Daniel
29.01.2006
1029
1
3
Meszároš Jan
05.12.1976
1029
1
4
Fojt Matej
13.09.2005
1029
1
5
Kobulej Pavel
22.11.1974
1029
1
6
Michna Ondřej
10.10.2005
1029
1
7
Michna Adam
19.08.2002
1029
1
8
Sikora Vojtěch
09.01.2008
1029
1
9
Petrla Adam
24.07.2008
1029
1
10
Marvánek Jan
22.09.2009
1029
1
11
Klemt David
29.04.2008
1029
1
12
Petrla Tomáš
23.06.2012
1029
1
21
Nýdrlová Eliška
14.03.2006
578
4
22
Nová Aneta (H)
12.12.2006
734
3
23
Lhotáková Laura (H)
23.01.2006
927
1
24
Klemtová Nela
05.10.2010
927
1
25
Schrötterová Beáta
19.03.2007
927
1
26
Moravcová Veronika
30.06.2010
927
1
27
Šuláková Viktorie
26.03.2009
927
1
28
Martonová Mária Anna (EU)
17.10.2009
927
1